Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nem lesz repülő show...

Miért nem lesz repülő show ma, Augusztus 20. -án? Egyedül az ér valamit az összes közül.

Figyelt kérdés

Tök megértem, hogy politikus pofázás bezzeg lesz. Sőt, azzal kezdődik az egész. Kit és miért érdekel az aljas politikusok beszéde akik milliárdokat sikkasztanak el?! Meg ez a magyar ízek utcája, ami beborítja a rakpartot, meg várat, na ezzel is gondom van, hogy túlságosan drága. Nem tudom hogy van képük ilyen árakkal árulni azokat az ételeket. Meg az ország tortájáért az 500 egyenesen szánalmas. Ekkora adókért még egy szelet torta se jár?


Szerintetek se arról szól ma magyarországon az Augusztus 20.-a, mint amiről kéne?



2014. aug. 20. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Menj templomba,úgyis azért van ez az ünnep eredetileg. Azt csak a komcsik ferdítették el.
2014. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szolnokon lesz légi show helikopterekkel repülökkel és a honvédség is tart bemutatót.
2014. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt sem értettem miért a parlament előtt kellet szerencsétlen tiszteknek esküt tenni, ez olyan megalázó...... a világháború óta a hősök terén volta ami sokkal jobban kapcsolódik a honvédséghez na de a parlament na hadjuk már a koronaőrséget is csak 2 éve vette át a honvédség szóval vicc volt ez az idei eskü.... de azért örülök a tiszteknek nagyon igényes volt a felhozatal
2014. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!