Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az nem lehetséges, hogy azért...

Az nem lehetséges, hogy azért paráztatják be az embereket a harmadik világháborúval, meg ilyen dolgokkal, hogy depresszióba essenek, megrémüljenek, minthogy világháború legyen?

Figyelt kérdés
Addig oké, hogy háborúznak országok, de ezt a helyzetet kiszemelve, mostanság egyre több az összeesküvés elmélet és szinte bele retteg az ember. Lehet a megfélemlítés az egész oka.
2014. szept. 1. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem erről van szó. Az emberek unatkoznak, izgalom kell nekik.
2014. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Napfonat ***** válasza:
69%

El akarják hitetni az emberiséggel, hogy igenis, szigorúbb ellenőrzésre van szükség annak érdekében, hogy a terroristákat, iszlám fundamentalistákat, kommunistákat, fasisztákat, meg a többieket kiszűrjék!

Ennek érdekében telefon, internet-lehallgatások és figyelések szükségesek, fontos, hogy mindehol legyenek az utcán kamerák, nagyon fontos, hogy fiaink katonának menjenek, hogy védjék a hazát!

Fontos, hogy extra intézkedéseket vezessenek be! Fontos, hogy a kormányzati szervek (és mamutcégek) adatbázisai rendelkezzenek a bankkártya számunkkal, a bankszámlaszámunkkal, a Taj-számunkkal, a telefonszámunkkal, az e-mail címünkkel, a címünkkel, a munkahelyünk adataival, egészségügyi adatainkkal, adatokkal a vásárlási szokásainkról, és szükség van a Gyakorikérdések.hu-ra, a facebookra, a twitterre és a többi "közösségi" oldalra, hogy a hozzászólók véleményalkotási szokásairól is pontos tudomásuk lehessen. Ja, hogy ezek már adottak?

Akkor a következő lépés az, hogy vegyél egy lehetőleg fal méretű led-tévét, egy okos-tévéd, amely a tévénézési szokásaidat elküldi a központba, mellesleg fényképet is készít rólad! Aztán szükség van indoktrinációs csatornákra, ahol hallgathatod az igét reggeltől estig, ahol a reklámok mindenhol ugyanabban az időbe vannak, hogy ne kapcsolhass máshová. Ahol a reklámok egyre tovább tartanak, ahol a nincsenek alternatív hírek, csak a szigorúan ellenőrzött és cenzúrázott híreket hallhasd.


Szóval a TOTÁLIS ELLENŐRZÉS a céljuk! Az a céljuk, hogy reszkess, és tőlük, a kormányzati szervektől, az FBI-tól, a TEK-től, a híradótól kérj segítséget, azokra hallgass!

És ekkor a markukban vagy! Azt csinálnak veled, aMIT csak akarnak! Ekkor az embernek kuss lesz a neve, és örök rabszolgaságra lesz kárhoztatva!

2014. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, azért paráztatják őket, mert a TV csatornáknak kell a nézettség, a netes hírszolgáltatóknak pedig az olvasottság.
2014. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:
33%

Napfonat!!! Sürgősen fordulj szakemberhez, mert az ilyen léptékű paranoia nem egészséges... Sikerült sok dolgot úgy előadnod, ahogy Te szeretnéd... A valóság az, hogy túl jelentéktelen vagy ahhoz h téged bárki is megfigyeljen...


Itt pont Napfonat és a hozzá hasonló droidok keltik a pánikot... Világháború... Ugyan már... egy kis mesterségesen fenntartott fegyveres összetűzés, hogy az oroszok olcsón megszabaduljanak némi elavult fegyverzettől... Véget fog érni mielőtt komolyabban be kell fűteni... Csak az a kérdés, hogy Moszkva fog engedni, vagy Kijev talál pénzt valahol, rendezik a számlájukat és mehet a gázszállítás mindenhová... Bár lehet lesz 1-3 napnyi szünet, de az csak a show része lesz...

2014. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Napfonat ***** válasza:
50%

Feketekard.

Én nem az oroszokról írtam, hanem általában. Mellesleg a kérdező sem kérdezett az oroszokról, hanem ő is általában. Ugyanakkor nem magamról beszéltem csak, hanem az egész emberiségről. 3 dologban is mellélőttél! Úgy látom, nagyon elmaradtál a tájékozódásban.

De hát egy magadfajta munkás embernek ilyen fajta éleslátást kialakítani nem könnyű dolog. Egész nap reszeled a vasat, utána meg haza mész, és alig várod, hogy elővedd a Blikket. Mit neked éleslátás!

2014. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BlackSword ***** válasza:
51%

Először is neveket/nickneveket nem fordítunk le, nem illik... És még én vagyok a műveletlen... Na mind1... Nem akarok veled vitatkozni, mert lesüllyednék a szintedre, és legyőznél a rutinoddal...


Na most ha messzebb látnál a munkaügyis ügyintéződnél, és a brigádvezetőd abszurd felfogásán, akkor azt is tudnád, hogy most éppen az ukrán válság kiszélesedése miatt aggódik mindenki... Amit meg a továbbiakban írtam az szinte minden konfliktusra igaz volt, igaz és igaz is lesz.


Mellesleg veled ellentétben én nem a blikkből tájékozódom...

2014. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Napfonat ***** válasza:
He-he-he! Javaslom, hogy ha van smartphone-od meg számítógéped, akkor takard el valamivel a webkamerádat, mert a munkahelyemről bekapcsolom és lefényképezlek, majd elküldöm neked, és feltöltöm a gyk-ra is hogy mindenki láthassa. Tudod, ez a dolgom, he-he!
2014. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BlackSword ***** válasza:
58%

Örülök, hogy jó kedved van, de nincs webkamerám... Bocsi... Ha blöffölsz legközelebb, akkor előbb nézz utána a tényeknek...


Másrészt amiket leírtál a telefon lehallgatásról, ez köztudott... De ki nem szarja le??? Nem a kisemberek dolgaira kíváncsiak... És igazuk van... Ha így csak egyetlen öngyilkos merénylőt megállítanak, akkor már megérte...


Harmadrészt én jó szándékból mondtam, hogy kérj szakembertől segítséget, mert a paranoia betegség... De kezelésekkel lehetne rajtad segíteni... Nem csak itt írsz vad dolgokat, hanem az ezo. részben is...

2014. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Napfonat ***** válasza:

Tudod, én már nagyon régóta foglalkozom olyan dolgokkal, amelyek érdekelnek. Ezzel - gondolom - nagyon sokan vannak így! Ha egy ember bizonyos témakörben nagyon sokáig kutakodik, tanulja azt, akkor egy idő után szakértőjévé válik a dolognak.

Bizonyára téged nem érdekel a téma. Ezért vagy benne tájékozatlan. Nagyon alacsony röptűnek számít az az ember, aki másoknak azt írja, hogy "kezeltesse" magát a paranoiája miatt. Ha ugyanezen a "magasságon" üzennék vissza, akkor csak simán vissza kéne passzolnom; kezelted magad, hogy még ennyire szűklátókörű vagy, hogy nem látod az összefüggéseket, nem látod a fától az erdőt!

2014. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlackSword ***** válasza:
51%

Az lehet hogy alacsonyröptű vagyok, de legalább veled ellentétben nincs szükségem ásóra az előre jutáshoz...


Ráadásul azt is tudom, hiszen egyetemleges állandó: tudás=1/ego...


De az összeesküvés elméletek gyártása és terjesztése nem minősül tudásnak... Itt tudományról beszélsz, holott pont Te vagy az, aki elsőként veti el a racionalitást, ha az nem illik bele a pici álomvilágodba...


De köszönöm, hogy belém kötöttél belém, és nem abba, amit írtam... Ezzel is elismerted, hogy igazam van... Egyszerű logika, nem kell hozzá zseninek lenni...


A fegyverkezés meg arról is szól, hogy a raktárakban lévőket el kell tüntetni, hogy hely legyen az újaknak, a fejlettebbeknek... Tárolni drága, leszerelni/szétszerelni is drága... Ezért vannak helyi jellegű konfliktusok... De ezért nem fognak kirobbantani egy világháborút...

2014. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!