Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi lesz ebből az...

Szerintetek mi lesz ebből az ukrán-szovjet konfliktusból? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek mi lesz ebből az ukrán-szovjet konfliktusból? (többi lent


Ukrán területekről már vittek el magyar lakosokat a frontra. Az ENSZ és a NATO is foglalkozik ezzel a konfliktussal. Sokak szerint akár kitörhet a 3. világháború. Szerintem ez a feltevés csak úgy valósulhatna meg, ha az ENSZ, illetve a NATO az ukránok segélyezése mellett döntenének (márpedig ennek megvan az esélye). Persze az oroszok nem hagynák magukat és ... 


Egy érdekesség: A II. vh. is úgy kezdődött, hogy Hitler gondolt egyet és lerohamoztatta Lengyelországot, hogy visszaszerezzen egy első vh.-ban elvesztett német területet. Na most nagyjából ugyanez van, nem!? Az oroszok elindultak visszaszerezni egy régen Oroszországhoz tartozó területet.



2014. szept. 10. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem pont ugyanaz. A Krím már az oroszokhoz tartozik.

Most a NATO mozgósított és támadásra készül.

2014. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

*orosz

*ukrán állampolgárokat soroztak be, akik ukrán lakosok

*Hitler nem csak úgy gondolt egyet

2014. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, előre ki volt tervelve minden, de így se jobb. Egyébként nem is tudtam, hogy a NATO támadásra készül. Tudnád részletezni?
2014. szept. 10. 22:10
 4/13 anonim ***** válasza:

A NATO felállította a csapatait az ütközőzónában. Ide hollandokat küldtek, a magyarokat meg kivitték Litvániába.

Orosz előrejelzések szerint kb. két év múlva megtámadják őket.

2014. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szovjetunió már bő 20 éve nem létezik. Semmi nem lesz, egy pár hónap múlva lecseng. Ha az oroszok akarták volna, már rég elfoglalják azokat a területeket amik kellenek nekik.
2014. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Újra alakult a szovjetunió?
2014. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szovjetuniót a fitymanélküliek hozták létr. mgbuktatva a cárt!

Oszt, oda osztották" a FÉLSZIGETET!

Meg a többit..

MOST?

Amikor már nem a júdás' van hatalmon, vissza követelik "Porosenykó -féle milliárdosokkal"

Ezek BÜNÖZŐK!

2014. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, tényleg rosszul írtam. Mivel főiskolás vagyok, és a töri órákon a szovjetekről tanulunk, itt is automatikusan ezt írtam. Tehát "ukrán-orosz". További vélemények? Ha mégis kitörne a 3. vh. akkor mennyiben különbözne a 2.-tól? Arra gondolok, hogy több, kevesebb ember halna meg, lennének-e óriási tank, illetve repülőütközetek, vagy csak kisebb, de több csata?
2014. szept. 11. 17:00
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és melyik ország lenne a főszerepben (régen a németek, és a szovjetek voltak, most)?
2014. szept. 11. 17:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Már hidegháború van, illetve nyilván 5x annyi ember halna meg körülbelül mint az előző két világháborút együttvéve de Atombomba szórás nem lenne.
2014. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!