Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Bombariadó miatt lezárták a 3...

Bombariadó miatt lezárták a 3 as metró vonalát reggel. Köze van az Európába hazatérő IS terroristáknak hozzá?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik hogy pont Magyarország de vélemény?
2014. szept. 29. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Valószínűleg csak gyakorlat volt.

Vagy, megint találtak egy világháborús bombát.

2014. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Első, olvass utána mielőtt hülyeségeket beszélsz.

Egyszerűen valaki betelefonált hogy bomba van a metróban. Sem gyakorlat, sem VH-s bomba. Csak valaki vagy unatkozott, vagy sz@r az élete.

2014. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De honnan veszed hogy szórakoztak?
2014. szept. 29. 17:55
 4/7 BlackSword ***** válasza:
100%
Onnan veszi, h a bombariadók 90%-a kamu... Sokkal könnyebb betelefonálni, h bomba van valahol, mint csinálni egyet és tényleg odatenni...
2014. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:
ha a terroristák műve lett volna akkor nem telefonálnak sehova hanem robbantanak szóval nyugodj meg.
2014. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem elkapják a kis girnyót és s*ggbe b*sszák... reggelente én is azzal utazom és hallottam róla. Hogy hugyozná szembe magát az ilyen a nagy unalmában.
2014. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az IS terroristák figyelmeztetés nélkül felrobbantanak valamit. Bombával fenyegetőzni iskolaundorral megáldott hülyegyerekek, vagy munkaundorral megáldott segédmunkás-segédek szoktak. Többnyire.
2014. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!