Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar katonák tényleg jók?...

A magyar katonák tényleg jók? Olvastam hogy azt ENSZ cipruson dicsérte a magyar katonákat. Meg azt is olvastam hogy az a Slota fél a magyar katonáktól mert mi itt képezzük őket és a Szlovák katonák meg egy gépfegyvert se tudnak összerakni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Slotát nem kell komolyan venni.

Szegény egy olyan nemzet nemzeti pátjának vezetője, minek nincs történelme. Nem csoda hogy bedilizett.

2010. jan. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Mindkét dolog, amire hivatkoztál, komolytalan. Ez a dicsérjük a magyar katonákat semmi egyéb, mint diplomácia. Ha csak nincs valami nagyon-nagyon nagy botrány, akkor a katonák, a diplomaták meg a katonadiplomaták a nyilvánosság előtt mindig dícsérgetik egymást. A valós véleményüket meg megtartják maguknak, vagy esetleg a színfalak mögött mondják el. Tehát ebből semmire se lehet következtetni. Slotát meg aztán tényleg hagyjuk! Egyébként meg mitől lennének olyan qurva jók a magyar katonák? Kevés a fizetés, gyér a felszerelés és a kiképzés, alacsony a létszám stb.
2010. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Slota attól tart h a magyar kisebbség Szlovákiában a 40%ról könnyen felugorhat az 50re:)

Húzzatok bele magyarok:)!!!Tetszene ha átneveznék Szlovákiát Magyarországgá, és akkor Erdéy is kedvet kapna. Szlovákiába bevezetnék a szlovák nyelvtörvényt:)

2010. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
A magyar katonát őrszolgálatra használják. Ez a fegyveres szolgálat legalsó lépcsőfoka.
2010. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyet értek az egyik előttem szólóval! Ha nincs gond akkor dícsérnek, a szlovákok pedig lehet hogy előbb összerakják azt a gépfegyvert. Nálunk még sajnos nagyon sokat adnak a külsőségekre és a formaságokra, és kevesebbet a tartalomra. Elég azt az adatot tudni, hogy hány féle fegyverrendszert vontak ki a néphadsereg megszűnte óta (rengeteget), és ezeket mégcsak hasonlókkal sem pótolták!!! A nem túl gazdag törökország csak f-16 -osból 320 darabbal rendelkezik! Míg nekünk a legjobb esetben is csak 14-20 vadászgépünk van.


Egyébként vannak nagyon nagyon jó magyar katonák is, akik pl ranger képzőt végeztek, vagy megjárták az idegenlégiót, ami nem piskóta! De ahogy mondani szokták, egy fecske nem csinál nyarat!!

2010. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Attól,hogy ilyen állapotban van a honvédség,nem a katonák hibája!
2010. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem állította!
2010. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán , kevesen vannak ,30 éves technikát használnak , rossz a kiképzés , miért lennének olyan jók ?


Azt mondják a magyar Honvédségről , hogy olyan mint a krémes : van szilárd teteje és alja , a kettő között meg valami meghatározhatatlan anyag....

A Nato - ban az a közvélekedés , hogy a Magyar Honvédségnél egy terület van amiben teljesítjük a NATO elvárásait , és az a titkosszolgálat.

2014. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!