Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Gripen pilóta tetoválással?

Gripen pilóta tetoválással?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van mindenféle alkalmassági teszt és arra lennék kíváncsi, hogy a tetoválást azt mennyire tolerálják.
2014. nov. 29. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, miben befolyásolná a vadászgép vezetését egy tetoválás. Szerintem semmibe. Sőt, a holttest azonosításánál, ha egyszer szükség lenne rá, jó támpont a jellegzetes tetoválás (ha nem ég el a bőr).
2014. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A bőr elég első.
2014. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, hogy mik a szabályok a katonai pilótáknál általában, de abból indulok ki, hogy amíg egyenruhában nem látszik, senkit sem érdekel. Ez a rendőröknél a nyári egyenruhára is vonatkozik (rövidujjú). Ha látható helyen van (alkar), akkor pedig attól függ, hogy mekkora és mennyire feltűnő. Egy biztos: teletetovált alkarral nem leszel rendőr, szerintem ez vonatkozik a katonákra is.
2014. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerződéses katonánknál mind1 hivatásosoknál nem szal lehetőleg tényleg olyan választ kérnék aki ért is hozzá...
2014. nov. 29. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Első: ha lezuhan egy vadászgép általában tudják hogy ki ül benne, nem nagyon kell azonosítgatni, arról nem is beszélve hogy milyen állapotban érkezik le a delikvens :)
2014. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ötödik Rezső, de ha rázuhan egy iskolára és 38 halottból kell összerakosgatni a darabjait, akkor azért mégis segít az "Üss!" meg "Anyám" feliratú kézfej vagy valami.
2014. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet tetoválás.


Hivatásosoknál is lehet tetoválás az alkaron is ha nem egy horogkereszt vagy hasonló.

Egyik szakasztársamnak is van az alkarján és Honvéd tisztjelöltek vagyunk.


Szóval a válasz: lehet.

2014. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. nov. 29. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam teletetováltat. Konkrét esetben egy ismerős nem lehetett rendőr, mert mindkét alkarjára rátetováltatta a két kislánya neveit. És ez nem az az alkeszoknál szokásos mari (áthúzva) zsuzsi tetoválás volt egy szívecskével, hanem szépen megtervezett betűk, viszont jó nagyok, amik mindkét alkarja külső felét lefedik. Ennyit akartam csak helyreigazítani.
2014. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!