Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Női katona lehetséges vagy...

Női katona lehetséges vagy inkább felesleges ilyenen gondolkodni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és lehet, hogy hülyeség de ilyenen gondolkodok na nem irodai munkára gondolok vagy ilyesmi hanem rendesen a hadba szolgálni mint a férfiak.
2015. jan. 1. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hat szerintem alapbol rettenetes otlet katonanak menni, fuggetlenul attol, hogy no vagy ferfi vagy-e.
2015. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Igen, "lehetséges" a női katona. Most is vannak a honvédségnél.
2015. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nemtől függetlenül be kéne csukni mindenkit, aki arra vágyik, hogy az életpályája az legyen, hogy embereket öljön.
2015. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

szerintem meg a sok kanapeharcosnak kellene egy kis eszhezterites, akik azt hiszik hogy minden katona csak egy gyilkos es kovetkezmeny nelkul csak ugy lovoldozhet.

kerdezo lehetsz katona, de tobbnyire csak papirtologato.

2015. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Női katona harcoló alakulatban igen, lehetséges, de hatalmas hátrányban leszel a nálad 2x, 3x erősebb férfiakkal szemben.

2015. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!