Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem igazságtalan egy ilyen...

Nem igazságtalan egy ilyen "robotrepülő" pilóta katona? Szerintem nem érdemlik meg a pénzüket!

Figyelt kérdés

Amerikában vannak ezek!


Ha kimész egy puskával, lelőnek, ha kimész egy tankkal, rakétával kirobbantanak, ha felszállsz egy repülővel, lelőnek egy légvédelmirakétával...

Ők megérdemlik a veszélyességi pótlékot!


Vannak azok a robot repülők, amiket távirányítással repítenek.

Annak a pilótája biztonságban van? Amíg az repked a sivatagban, addig a pilóta a légkondis full extrás gép előtt a botkormánnyal ace combatozik!

Őt hogy nevezhetik katonának?

Hogy kaphat veszélyességi pótlékot?



2015. jan. 1. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem menj vissza ARMA 3-azni.
2015. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Há' mánpedig én asztat mondom, hogy még a rakettás meg a tankista sem katona ám! Sőt, ottan vannak ezek a gyalogságok meg mindenek. Golyóálló mellény meg sisak. Há' katona az ilyen? Eeetanájják, osztán még semmi baja sincs, mer' védi a tank páncélja meg a golyóálló mellény!

Bezzeg a huszár, az igen! Szablyával nekiront az ellennek, fordíjja a lovát, hadakozik mindenkivel és mindig győz! Az az igazi katona! Az összes többitül meg vonják meg a rendfokozatát, szereljék le, mer' azok nem katonák!

2015. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most jól értem a kérdést? Az a bajod hogy a drónt reptető katona veszélyességi pótléka jogos-e? Beteg vagy. (Amúgy nem is tudom jár e a katonáknak külön veszélyességi pótlék...de kétlem)
2015. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon a légiirányítók (nem a JTAC-esekre gondolok, hanem a toronyban levőkre) se kapjanak pótlékot észlénykém. Kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni.
2015. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a frontról irányítaná a repülőt, akkor nyugodtabb lenne a lelked? De hidd el, a nem a drónok pilótáinak fizetéskiegészítő pótlékai teszik tönkre a világgazdaságot, és nekik sem ez kell ahhoz, hogy ki tudják fizetni a rezsit.
2015. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy a realitás kedvéért, egy csomó ilyen pilóta készül ki lelkileg, és hagyja ott a munkahelyét, mert nehezebb feldolgozni hogy otthon ülve 1 kattintással embereket öl, míg egy "igazi" pilótát évekig képeznek erre.


De igazából nem értem a problémád?


Most az a gondod hogy Amerikában kap veszélyességi pótlékot egy drón pilóta? Ki nem szarja le, az nem zavar hogy kék az ég?

2015. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
annak a dronnak az iranyitasa is felelosseggel jar, lehet hogy ace combatban kapsz uj gepet ha a te hibadbol lezuhansz, de itt nem.
2015. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!