Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez most komoly vagy csak elírás?

Ez most komoly vagy csak elírás?

Figyelt kérdés
A 2. világháborús német ászpilóták névsorát nézegettem a wiki-n és az tűnt fel, hogy akit nem lőttek le vagy nem halt meg civilként valami baromság miatt (autóverseny), az valami elképesztő magas életkort elért. Günther Rall és Erich Rudorffer még mindig élnek 90+ évesen (mondjuk más náci is megérte ezt a szép kort: John Demjanjuk, Erich Priebke), pedig az ember azt gondolná, hogy ezek a pilóták a sok stressz, megpróbáltatás miatt nagyon hamar tönkremennek mentálisan/fizikálisan. Ez az árja genetika műve vagy már akkor is úgy óvták a pilótákat, mint a hímes tojást. Egy ekte német vagy hivatásos vadászpilóta mesélhetne nekem mi az a nagy titok, mert én is szeretnék ennyi évet megélni mérnökként. :D

2015. jan. 10. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyapám is megélt 93 évet, úgy hogy egész életében dolgozott, kétkezi munkás volt, előtte évekig volt Szibériában fogolytáborban, de egyik nagymamám is most lép 90+ életkorba. Valószínűleg nincs recept, hogy a pilóták tovább élnek.


Az segíthet maximum, hogy pilótaként, katonaként folyamatosan edzésben vagy, fiatal korodban edződsz meg, jó eséllyel később is tartod magad ehhez az életvitelhez.

2015. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Egy ismerős apja 90+ évet élt dohányos szeszkazánként. Repülőt csak a tv-ben láthatott :)
2015. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a magyarázata az hogy ezeket a vadászpilótákat több millió ember közzűl válogatták ki az össz lakoságból kb csak 40-50 ilyen adottságú ember volt. Genetikailag fizikailag idegileg a lehető legjobb tulajdonságokkal rendelkeztek, ezért élnek hosszú ideig.
2015. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam, hogy a háborút átélt veteránok átlagosan tovább érnek, mint a többi ember. Most kerestem a cikket, de nem igazán találtam, próbálhat más is guglizni ha ezt a hozzászólást látja :D
2015. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
A Holokauszt túlélők is sokáig élnek.
2015. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Na hopp, lehet nem is a veteránokról olvastam ezt, hanem a holokauszt túlélőkről...
2015. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Azok lesznek 500 évesek is.
2015. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!