Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire kizáró ok 1-2 rossz...

Mennyire kizáró ok 1-2 rossz fog a katonaságnál?

Figyelt kérdés
Szeretnék szerződéses katona lenni ,azért kérdezem ,hogy mennyire kizáró ok. Fog javítás folyamatban van csak nem sokára mennem kell a vizsgálatokra és addigra nem 100% hogy meg lesznek csinálva !

#katona #szerződéses honvédelem
2015. jan. 25. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed ? 1-2 rossz fog miatt még fel fognak venni !
2015. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem az űrközpont vagy a Miss Universe, hogy nagy gond lenne :)
2015. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy rendben legyen tartva a fogsorod. Ha lyukas, akkor tömd be, mert az egészségügyin nem engednek át.
2015. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Az attól függ mennyire rosszak. Tavaly foltam elbeszélgetésen. A fogak tökéletes állapotban kell legyenek. Lehetnek javítva meg ilyenek, de nem lehet lukas vagy kihullot fogad. Egy kis torzulás még belefér, de lehet a végén lepontoznak mert mondjuk a szüleidnek viszere van ezért valószínűleg te is lehetsz majd valamikor.


Sajnos nem vicc. Ledöbbentem amikor elsorolta az orvosi feltételeket. Persze megértem én, hogy ne minden jött ment legyen katona és kapja a kemény (75k közlegénynek kb) fizetést. De nem az SS-be jelentkeztem 1937-ben -.-".

2015. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Decemberben voltam alkalmasságin,majdnem 1 rossz fog miatt nem tudtam bevonulni...szóval csináltasd meg minél hamarabb aztán nem lesz gond :)
2015. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 28. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha hibátlan, gyöngyöző, fehérlő fogsorral akarsz a golyózáporba menni, talán legyél férfimodell, ne katona.

Fogsor nélkül is láttam katonát, mitöbb előnynek számított.

2015. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!