Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire reális egy esetleges...

Mennyire reális egy esetleges nagy háború Európában, ami több országot érinthet, akár hazánkat is?

Figyelt kérdés
Ha nem is harmadik vh,de nagymértékű háborúnak van esélye? Szerintem nagyon közel állunk ehhez. Mit gondoltok?
2015. jan. 30. 02:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Remélem nem ezek és fattyai fogják a drónokat vezetni..
2015. jan. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BlackSword ***** válasza:
100%
Ha most arra gondolsz, hogy a NATO és Oroszország között valami lesz, arra nem sok az esély... Arra meg, hogy itt nálunk, arra még kevesebb...
2015. jan. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Nulla esely van ra.
2015. jan. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

"Ha nem is harmadik vh,de nagymértékű háborúnak van esélye? Szerintem nagyon közel állunk ehhez."


Sajnálom, hogy el kell kennem a militarista jobberek száját, de nincs.

2015. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
"Jobber" vagyok,és nem szeretnék háborút. Az Porosenko nak volt egy kijelentése a napokban,illetve az öreg Gorbacsov nak is nem túl régen. A háborúról van némi infom,mert a családomban sok katona volt,első és második vh-t túlélőek... Az ő beszámolóik alapján nem egy fps játék volt....
2015. jan. 30. 10:22
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem sok esélye van, de minden esetre nekünk feltétlenül ki kell nyilvánítanunk a semlegességünket, az idióta, fanatikus orosz-fóbiás liberális őrültek pedig csak nyugodtan menjenek kinyiratni magukat. Európából senki nem kapott annyit a háborúkból, mint Magyarország, az utóbbi 2 világháború teljesen taccsra vágott bennünket.

Mindenáron ki kell maradni a konfliktusokból, és erre a Jobbik már egy ideje sürgeti is a kormányt, nem tudom, hol tart a dolog.

2015. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

" feltétlenül ki kell nyilvánítanunk a semlegességünket,"


Nade nem vagyunk semlegesek. NATO tagok vagyunk.

2015. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az...
2015. jan. 30. 13:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy valamelyik a kutyát sem érdeklő országban lesz valami konfliktus, ahol a ruszkik és az EU összemérheti a farokhosszát és ebbe, közvetett módon, hazánk is belekeveredik, meglehetősen nagy. Az, hogy az EU-NATO és Oroszország nyílt háborúba keveredjen szinte 0.
2015. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
GYakorlatilag az esélye 0 !
2015. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!