Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy tudnék kimenni a frontra...

Hogy tudnék kimenni a frontra (mindegy hova) harcolni?

Figyelt kérdés
18 vagyok, nem érzem hogy különösebb értelme lenne az életemnek, tele vagyok feszültséggel és viszonylag jó fizikai állapotban vagyok, és bírom a vért. Úgy gondoltam hogy elkéne mennem harcolni valahova, ha lelőnek nem baj, ha vége és hazajövök utána meg mennék máshová háborúba. Nem tudja valaki hogyan lehetne harcolni menni? Azt tudom hogy a Nemzetvédelmi Egyetemen tanulnak katonának de máshova adtuk be a jelentkezést, és igazából harcolni szeretnék.

2015. febr. 22. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb Újoroszország van, oda Oroszországon, vagy Fehéroroszországon juthatsz el. Ukrajnán keresztül nehéz.

Mehetsz az oroszok új légiójába is, egy idő után adnak állampolgárságot.

Esetleg ott van még Szíria.

2015. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

a harcteren nincs szukseg trollokra...

ha tenyleg haboruzni akarsz vigyel magaddal pelenkat is, de az ongyilkos hajlamaidra egy gyorsvonat is jo, ne pazaroljak a loszert rad.

2015. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Pedig rengeteg önkéntes harcol mindenféle háborúban CSAK nem itt a gyakorin jelenti be.


Egyébként ha az oroszok nyiltabban fognak fellépni és nyomulnak nyugat felé én is beállok.

2015. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Te egy kis f.asz vagy ecsém !! Meghallanád az első lövést és teleszarnád a pelenkádat és sirva szaladnál haza anyukádhoz....Ez nem videójáték te kis pö.cs..Itt visszalőnek és a beled is kifordulhat egy gránátszilánktól És amikor a kiomló beleidet próbálod a fájdalomtól üvöltve,félőrülten visszanyomkodni akkor az agyadba villanna,hogy itt feltettél egy agyalágyult kérdést.Te hülye f..asz!!
2015. febr. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

Ezzel a mentalitással, minden harcoló alakulat kiközösítene.

A hatékony katona egyik lényege, a halvér, megfontoltság, és sok-sok türelem.

Izgágasággal csak golyófogó lehetnél, az ilyen beütést a seregben gyorsan kikezelik egy kis konyhaszolgálattal, aztán ha még mindíg harcolni akarsz, elkűldenek takarítani.A kérdésedre pedig a válasz, hogy gyalog menetelj a harcizaj felé, ahogy közeledsz úgy fogod magad meggondolni, de ha eljutsz odáig akkor megérdemled a fegyvert, mert elmondhatod, hogy legalább 500 km-t meneteltél.

2015. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Remélem ilyenkor is sasol a KNBSz...
2015. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
És honnan tudod, hogy bírod a vért? Láttál már hullát? Leszakadt végtagokat? Vagy csak beütötted az orrod, és nem sírtad el magad? :D
2015. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Salamon Bálint ***** válasza:
Kitűnő öngyilkos merénylő lennél. Szeretsz szétszórt lenni?
2015. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Salamon Bálint ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy meghúzd a csajodat? Ha már tele vagy feszkóval...
2015. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!