Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igaz hogy a 14 hetes honvédség...

Igaz hogy a 14 hetes honvédségi alapkiképzést most mellőzik a létszámhiány miatt?

Figyelt kérdés
Szerződéses katona szeretnék lenni, de nem voltam sorkatona, illetve azt hallottam, amit fent leírtam. Igaz?
2010. febr. 13. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem,miért lenne létszámhiány? haveromék most voltak, és felét elzavarták mert sok volt a jelentkező.

A katonaság jó buli manapság, nem dolgozod magad halálra, arról nem is beszélve h nem fizet annyira rosszul,100e fölött van,plusz ugye 25 év után nyugdíj.

Ja meg ha 24 72 rendszerbe dolgozol, mellette simán tudsz másodállást vállalni, szal egy ilyen munkahelyen tuti nincs hiány.

2010. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 24/72 a katonaságnál már elég ritka manapság.
2010. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A bátyám szerződéses katona, és ő úgy tudja hogy létszámhiány van. A haverjaidat meg azért zavarhatták el, mert lehet hogy nem feleltek meg a kritériumoknak.

Azt tudom hogy nem fizet rosszul, viszont 25 év után csak az mehet nyugdíjba aki hivatásos volt.

2010. febr. 13. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Jó,lehet van hiány,de akkora tuti nincs, h most emiatt mellőzzék ezt a 3 hónapos képzést, mert nem egy hosszú időről van szó.

Vannak még csókos helyek, ahol megy a 24:D

Haveromról meg annyit, h 4 éves korától karatézik, 4 éve kondizik, de a lényeg h rendőrnek felvették tavaly szeptemberben, csak ott kellett hagynia a hosszú képzési idő miatt, szal inkább úgy volt vele, h akkor katonaság 3 hónap alatt.

Azt meg nem tudom elhinni, h rendőrnek jó volt, katonának meg nem, mert általában fordítva szokott lenni, régen sokat elvittek katonának,leszerelt, ment volna rendőrnek oda meg nem vették át mert eü meg pszin nem felelt meg:S

2010. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellőzik a létszám hiány miatt? tudod te hányan várakoznak a toborzóban már csak a behívóra,akik alkalmasak lettek?rengetegen..... a létszámstop miatt nicsn most bevonulás,és kiképzés sem
2010. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly ősszel(októberben) voltam az evi-ben felvételin.Sikerült is minden,meg is van a helyem,de nincs bevonulás.Én is várom a behívómat.Van katona a családban,és rengeteg katona ismerős.Létszámhiány az van,de pénzhiány miatt nincs bevonulás.Mert kiképző lenne,csak nincs pénz bevonultatni 100-150 embert(ennyien mennek egyszerre).Ezt a toborzón "súgták" meg.Ha nem igaz,akkor én kérek elnézést,nekem ezt mondták.
2010. febr. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 04:24


Akkor mi eggytütt voltunk:DÉn is akkor voltam...

2010. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!