Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Leírnátok a véleményeiteket a...

Leírnátok a véleményeiteket a Nemzetközi Harcászati és Military Fesztivál tavalyi és idei rendezvényével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bármilyen véleményt, kritikát, élményt szívesen fogadok.

#repülő #kard #ló #fegyver #tank #puska #rendezvény #fesztivál #harckocsi #nemzetközi harcászati és military fesztivál
2015. jún. 7. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nagyon részletezem de a tavlyi elég béna volt az ideji azt hittem jobb lesz sokkal, egy kicsit volt csak jobb. A szervezettség gyászos volt. Elég sokan elégedetlenek voltak.

Én katona családból származom de azt nem értem hogy mire jó hogy egy ember felvesz egy honvédségi terepzöld nadrágot, egy német inget, egy amerikai sapkát és ezt egyszerre az förtelmes. Ez inkább nemzetközi öltözködő és gyereket beöltöztetjük meg fegyvertadunk neki rendezvény volt.

A MIG-21-nek volt története (már aki ismerte az előéletét) az egy pozitív dolog volt. Meg a haditechnika érdekes (BMP,Csepel, stb)...azon kívül semmi kimondottan.

2015. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!