Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honvédség katonapszichológia?

Honvédség katonapszichológia?

Figyelt kérdés

Honvédségnél mennyire durva a pszichológia rosta? Azt hallottam hogy az agresszív, csapatmunkára alkalmatlan jelentkezőket tudják effektíven kiszűrni. A depresszívebb embereket is nagy eséllyel ki tudják szűrni? Persze nem vagyok totál defektes meg ilyesmi, de voltam már depressziós. (édesanyám elvesztése után) Persze ezt senki meg nem mondja rólam, barátságos vagyok, segítőkész, nem vagyok magamba fordulva.

Esetleg valakinek van erről a vizsgálatról tapasztalata?



2015. jún. 29. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok tisztet ismerek, akik teljesen ****. Szóval nem lehet valami erős rosta. Ne legyen benned gyílkolási vágy azt kész.
2015. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Többször is megjártam a Kecskeméti alkalmasság vizsgálatot

( Altiszti, tartalékos )

Még tartalékos szolgálatra jelentkezők között is találnak problémás elemeket ( holott mindenki hirdeti hogy oda mindenki felvesznek...... nos nem igaz )

Nagyon rámennek a családi háttére szóval édesanyád kapcsán nem tudom valahogy leplezd vagy magyarázzad ki magad ( szülő elvesztése vagy válása nagyon sokszor téme a pszichológusnál )

Emellett a hivatástudatra kérdeznek rá nagyon sokszor, és a tanulmányi eredményeidre

Ezen kívül ahogy írtad a csapatmunka + a túlzott agressziót szűrik ki, de nagyon sokat mond el az öltözködésed is

2015. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hali,milyenek ezek az alkalmassági vizsgálatok,mit csinál a pszichológus és miket kérdez?
2015. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3 teszt van,utánna pcihologussal egy 5 perces beszelgetés. Hiaba sikerül a 3 tesz,(ha a pcihologus azt mondja,"nem aldhatom meg az alkalmas minősítést..") mint pl: nekem... Csalad,jövőről alkotott kép stb... Ilyeneket kérdez.légy magabiztos,jól öltözött ,és figyelj hogy ülsz ..
2015. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mellesleg azért húzott meg mert,hajnal 1 kor keltünk,és délután fél 5 re jutottunk be a pcihora,kimerülten,éhesen(vervétel+drog teszt) ,az embert ott semmibe veszik kecskemeten,+ elöttünk volt meg a fizikai, a fa***unk teli volt az egesszel. Az agyturkasz eszre is vette 30 bol 23an kivikrunk pcihon...
2015. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Közben letettem róla... volt egy spontán PTX-em ami közel kizáró ok.
2015. júl. 26. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!