Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért csökken a Hadsereg...

Miért csökken a Hadsereg kategória színvonala, személyeskednek gyakran, és milyen indíttatás áll emögött?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy 3 éve amikor elkezdtem ezt az oldalt, akkor nem voltak idióták és csak értelmesek voltak, de akkor mások voltak arányok, értelmesekből volt sok, és jó, értelmes, okos viták mentek közöttük, most meg ott tartunk, hogy tele van az oldal személyeskedő, gyűlölködő emberekkel, akik arrogáns, jól megmondó, lenéző stílusú egy-kétbites vagdalkozásokkal, személyeskedéssel vívják egymás ellen a háborút.


Tovább régebben csak a külföldi, magyar politika meg pártok, kormányzás rovatokban fordultak elő ilyesfajta személyeskedések, gyűlölködések a pártfanatikusok ill. ideológiákba beleőrültek között, most már semlegesebb területen, katonai témában is ez megy.


2015. júl. 2. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Pont azért, mert a hadsereg kategória a politika egyik alkategóriája, így sok a kötekedésben leli örömét könnyedén ide talál. Szerintem legjobb lenne, ha a hadsereg téma egy külön kategóriát kapna a politikán kívül.
2015. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen egyetértek veled! Nekem is már sokszor kellett írnom hogy normális stílusban jöjjenek a válaszok.
2015. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amióta van internetem, ahol megjelenek rohamosan csökken a színvonal és nem 3 éve netezek itt, hanem 5 éve legalább. Már akkor is car volt ez
2015. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert sok az érvképtelen szobanövény megmondóember, akik folyvást az ezerszer megcáfolt baromságaikat sulykolják, érdemben egy se tud érvelni és ezt a nagy hangjával leplezi.
2015. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem még az tetszik mikor idejön a nagy "fegyverszakértő" aki okoskodik, megmagyaráz mindent, közben még fegyvert se fogott nagyon életében...
2015. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 2009-óta vagyok gy-n, mostanában már csak havi 1-2x, de én azt vettem észre, hogy mindenhol lesüllyedt a színvonal. Tudományban borzalmas kérdések, a politika egy vicc, a kultúra szintén, utóbbi kettőben a sárdobálás miatt nem sok értékes kérdés van, régen azért 60-70 komoly vita volt. Lehet hogy a népszerűség növekedésével az olvasóbázis átlagéletkora lecsökkent.


Sir Butcher, maci, a gyúrós srác aki mindenhová írt, a Mensa tag aki viccelődött, érdekes és pontos választ adott. Hiányoztok.

2015. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5: Még az is jó, aki csak sorkatonaként csak az AK-63-ast / AMD-t ismerhette meg, mást nem, és ezen hiányosság ellenére kijelenti, hogy jobbak azok, mint a német és amerikai szarok.


Olyanok osztják az észt, akik legalább 25-30 voltak katonák.

2015. júl. 2. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: Végül is a "kérdésedben" szólalsz fel hogy nincs színvonal de közben provokálod a másikat. És trágár szavakat írsz.

Amúgy gondolom te sem voltál sorkatona...

2015. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az Ezotéria rovat nem változott, ott állandó a színvonal :DDDD azóta is várjuk a 2012-ben elmaradt reptoid, krixkraxi meg lumbulábi földönkívülieket akik legyarmatosítják a bolygót, meg a bizonyítékokat arra hogy az annunakik a saját ürülékükkel javították fel az emberi DNS-t, meg a többi baromságot...

A politika rovat soha nem is szólt másról, csak a trágár mocskolódásról. Aki értelmeset ír azt lepontozzák (mondjuk aki baromságot ír, azt is), és inkább kárognak, egymást szapulják, anyázzák. Mindegyiknek adni kéne egy machinegunt és intézzék el egymás közt...

2015. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7: Nem a saját szavaimat használtam, hanem csak idéztem egy másik hozzzászólótól, pontosan innen:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..

2015. júl. 2. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!