Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mert van az, hogy az ukrajnai...

Szentpetery Zsolt kérdése:

Mert van az, hogy az ukrajnai haboru hirei magyarul mindig csak az ukran fel reszerol mutatjak be az esemenyeket?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy egy haboruban nincs partatlan tudositas,de allandoan csak az eggyik oldal altal kozreadott infot halljuk,latjuk,nem kene vegre a masik oldal hireit is kozreadni,ha akkora fenenagy demokracia van?

Hogy is van ez?


2015. júl. 8. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan hírt oszt meg, amilyent akar. Ha a másik oldalra vagy kíváncsi ott van a hídfő, vagy a Russia Today (angolul).
2015. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ertem en a magyarnyelvu mediara voltam kivancsi akkor az nem partatlan ugy ertsem szerinted?

Minden jel azt mutatja,hogy egy oldalt tamogat.Akkor nincs partatlan sajto. :) hmmm hmmmm

2015. júl. 8. 22:01
 3/8 A kérdező kommentje:
En a kis naiv.... Meg azt hittem,hogy a hirekben igazat IS mondanak.....hmmm hmmm akkor talan tevedtem.
2015. júl. 8. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Mert mondjuk nem az oroszokkal vagyunk és különben sem az ukránok támadták meg Oroszországot, hanem az oroszok az ukránokat.
2015. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igy mar ertem akkor annak akivel ,,vagyunk,, annak a propagandajat kotelezo szajkozni es semmi partatlen hir.... Ertem mar es ez akkor attol fugg,hogy epp kivel ,,vagyunk,,,

Es akkor arra a kis tizmillios orosz kissebbseg hogyan kellett volna reagaljon ,amit elmuvelt vele a hazajanak szamito ukran allam,pl nyelv tiltasa, autonomia nem megadasa elnyomas stb?

Na meg annak idejen a nato igeretet tett oroszorszagnak,ha hagyja a vasszigort es dominanciat egy tappottat se mennek kelet fele....ennek ellenere mar natosittani akarja ukrajat is,

En maskepp latom,ha egy hatalom pl amerika ha a szomszedban ellenseget lat megtamadja,pl kuba esete..... Te ezt hogyn latod?

2015. júl. 8. 22:35
 6/8 anonim ***** válasza:

"Igy mar ertem akkor annak akivel ,,vagyunk,, annak a propagandajat kotelezo szajkozni es semmi partatlen hir...."


Milyen pártatlan hír? Harcunk.ru?

2015. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ti ezt hogy gondoljátok, szerintetek a NATO meg fogja támadni Oroszországot vagy mi?

Ez kissé meredek elképzelés...

2015. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem dehogy senki ne tamadjon senkit,en azt latom,hogy az ottani oroszok Moszkva segedletevel kis enklavet alakitottak ki.( utkozesi zonat es gaz me koszen birtoklasat).

En azt fajlaltam,hogy mindenki demokraciarol beszel es en ha nem is partatlan,de mindket oldal velemenyet bemutato musorok hianyat mondtam.Termeszetesen a konfliktus es a haboru a legszornyubb dolog ami csak lehet,bar megis be kene mutatni,hogy tanulhassunk a hibakbol,mert ,ha nem ujabb evszazadok telnek majd el ugy ,hogy egy nap sem lesz beke a bolygonkon...... Ez meg nem szep jovot feltetelez,meg akkor sem,ha epp minket most kikerulnek az aktualis konfliktusok,bar naiv azt feltetelezni,hogy ez mindig is igy lehet,mert sajnos a tortenelem masrol szolt,es,ha nem tanulunk belole ujra ismetli onmagat.....

2015. szept. 10. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!