Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A balkezesek nem lehetnek...

A balkezesek nem lehetnek mesterlövészek?

Figyelt kérdés
A balkezesség kizáró ok?
2010. márc. 6. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Vannak olyan tolózáras mesterlövész fegyverek amik átszerelhetők balkezesre, vagy már eleve balkezesként van legyártva. Hogy itt Magyarországon van erre lehetőség, ezt nem tudom, de valószínű, hiszen mesterlövészként nem kell irdatlan sebességgel rángatnod a felhúzókart, tehát balkezesként is van időd működtetni.
2010. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
bal kézbe is ugyan úgy lehet fogni a fegyvert nem?:D
2010. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
nemtudom, de maguk a távcsöves puskák nem ugy készülnek h jobb vagy balkézre v. oldalra, bármelyik kézzel ugyanugy tudod használni, talán a fegyverzár miatt lehet gond.
2010. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Max Dick Assman leszel. : D
2010. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
katona nem lehetsz ha balkezes vagy de ez nem zárja ki a mesterlövészetet
2010. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
biztos lehet katona is balkezes
2010. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet balkezes is mesterlövész, de alapvetően jobbkezes használatra készülnek a fegyverek. Legtöbbjük bal kézzel is használható gond nélkül. Én pl jobb kezes de balszemes lövő vagyok, tehát kénytelen vagyok balkezes módra fogni a fegyvert. SZVD, AKM, PKM nem gond, de akadnak speciális mesterlövész fegyverek, amelyeken az irányzék/távcső nem a fegyver középvonalában van elhelyezve, ott gondok lehetnek.
2011. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz csak max. magad lövöd le mert fordítva kell lennie a fegyverednek hogy megtudd húzni a ravaszt
2011. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!