Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miket vizsgál a belgyógyász...

Miket vizsgál a belgyógyász illetve a sebész az alkalmasságin?

Figyelt kérdés
Illetve a pszichológus rendes Kecskeméten, tehát nem köt bele mindenbe? Az önéletrajzba azt kell bele írni, hogy miért akarok katona lenni?

2015. aug. 8. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Minek kéne beleírni? Mindenki tudja, hogy agyon akarod lövetni magad. Ezért mennek oda az emberek.
2015. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Megjártam már többször is Kecskemétet. Nálam belgyógyász mindig megvizsgált igaz amikor elsőre mentem csak akkor volt here tapizás a többi alkalomkor látták a dokumentumaim között hogy már voltam itt és csak simán átírták az eredményeket.

Pszichológus: 3 pszichológusnál voltam ebből 2 nagyon rendes volt, kérdeztek, válaszoltam enyhe túlzással egy bráti beszélgetés volt, viszont a 3. te jó isten egy pályakezdő nő volt, még abba is belekötött hogy miért úgy ültem le ahogy...... ő nagyon erre ment rá hogy miért akarok katona lenni, mondom neki hogy fegyverműszerész vagyok, lövészetvezető, tartalékos katona, már kétszer megjelöltem az Altiszti Akadémiát, stb..... és nem volt neki elég...... de végül csak át engedett, magyarul nagyon nagy szerencse kell, legyél határozott nézd át a honvédség alakulatinak nevét ha még nem tudom mondjad el milyen szakirányon melyik alakulathoz szeretnél bekerülni meddig tervezed, milyen indíttatásból stb....

2015. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi második válaszoló. Szeptemberben megyek alkalmasságira. Szerinted abba nem köt bele, hogy csak 8ált. Van? Félre ne értserek leszeretném rakni csak úgy jött az életem, hogy abba kell hagynom a sulit.
2015. aug. 9. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, most voltam alapkiképzésen ( tartalékos ) sok szerződésessel beszélgettem voltak jó néhányan akiknek csak 8 általánosuk volt
2015. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!