Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Amikor Csehországban összetört...

Amikor Csehországban összetört az egyik Gripenünk, akkor Hende anno miért mondta azt, hogy hát most nincs pénz másikra?

Figyelt kérdés

Eddig a menekültekre, vagy migránsokra vagy jóég tudja kikre 200 millió eurót költöttünk. Az testvérek közt is 3 Gripen ára (egy Gripen 60-70 millió euro körül mozog).


És a 200 millió euróból csak 6 millió volt EU-s támogatás. És szerintem 3 extra Gripennel beljebb lenne ez az ország.


Nem is tudom, mindenki azt mondja, hogy semmire nincs pénz, de erre hirtelen lett 200 millió euró. Honnét? 98%-ban az adófizetők pénzén.


2015. szept. 17. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénzköltésnél jól megy a "zsebrerakósdi"
2015. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom honnan szeded az információid, de iszonyatosan tévesek :-D


194 millió eurót hova költöttünk rájuk? Sehol. Forintban talán, de abból is inkább gyűlöletkampány ment, mintsem érdemi munka.

2015. szept. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván az állami költségvetés esetén ez azt jelenti, hogy nincs pénz a honvédelmi költségvetés, fejlesztési, beszerzési részében. De attól még a költségvetési tartalékok ugyanúgy léteznek és fel tudnak szabadítani pénzt más területekről, pont azért, hogy ilyen helyzeteket kezeljenek. Nem úgy működik az állam, mint egy rossz család, ahol az utolsó filléren is inkább TV-t vesznek és utána éheznek, vagy ha beázik a tető, akkor kijavítás helyett hagyják hogy elázzon a ház, csakhogy TV legyen, hanem van tartalék, amit csak bizonyos célra lehet felszabadítani.
2015. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!