Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek van lehetőség...

Szerintetek van lehetőség harmadik világháborúra? Ha igen milyen lesz, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne mert én annyit látok hogy szerintem az oroszoknak és az amerikaiaknak is van annyi esze hogy nem atomozzák szét egymást mert szerintem senki sem akar egy radioaktív szemétdombok uralkodni.Mit gondoltok?

2015. okt. 30. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Persze, hogy nem Amerikát meg Oroszországot fogják leatomozni.

Európát.

2015. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Használd a keresőt, több ezer kérdés van már III. VH. témakörben...
2015. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Kb olyan mint a II. modernebb technikával, különlegesen képzett alakulatokkal, lásd játék adaptációra került, Call of Duty, Medal of Honor címek. Ha képeken megnézed látni fogod milyen felszerelések dominálnának jelenleg.

Atom azért nem lehetséges mert bár háború lenne, megpróbálnák demokratikus módon szárazföldön, vízen, levegőben rendezni a dolgokat.

2015. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Van, hogyhogy milyen? olyan mint az első kettő, csak több lesz az áldozat.
2015. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Persze, hogy lesz. Nem is az a jó kérdés lesz-e hanem, hogy mikor? Az ember amióta él csatázik. Most talán van egy pár év pihenő, de egyszer úgyis szólnak a gyártók Obamának(vagy ha váltás lesz akkor másik elnöknek), hogy tele a raktár ólommal szóval be kéne törni valahova. Ezek alapján még simán lehet akár világháború is.
2015. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha az USA nem atomozik akkor az oroszok se fognak, de hát ismerjük a jenkiket...
2015. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Arra gondolok, hogy a harmadikat atommal a negyediket kövekkel és botokkal.


Az atom már kiment a divatból: már csak 10000 van a 71000 helyett. Felváltották a neutron-bombák, és hidrogénbombák valamint a EMP (elektromágneses impulzus) ami csak az elektromos eszközt cseszi szét.

A neutron azért"jó" mert nem sugároz és nem pusztítja el az épületeket, csak kikapcsolja az emberekben az életet, azért használtam a kikapcsolni szót mert, az élőlények minden sejtje küzd az életbenmaradásért, de a neutron-sugárzás kikapcsolja ezeket a sejteket.A hidrogén pedig azért kellett mert annak nem lehet korlátozni a méretét mint az atomnak, és nem sugároz.



Vicc:A kocsmárosoz szól a beteg: -a neutron bomától én eltűnök a sör megmarad, igaz? -Igen -Az atombombától énis, meg a söröm is eltűnik igaz-e? -ja

-És ez milyen bomba volt,

a söröm eltűnt én meg megmaradtam. :)


Kérlek értékeld kiterjedt válaszom.

2015. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!