Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha háború lesz, az első...

Ha háború lesz, az első lövés, első hulla látványa után az emberek 90 százaléka megőrülne, idegösszeroppanást kapna, depresszióssá válna - ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem így lenne, ugyanis a kényelmes, békeszerető nyugaton még a halott kutyát,macskát is meggyászolják, vkinek emiatt van lelki bánata, hát akk mi lenne ha igazi emberi holttesteket látnának? Összeomolnának se perc alatt, a többi 10 százalékú, erős idegzetű emberek tudnák csak felvenni vhogy a harcot...

2015. nov. 8. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
a legtöbb embernek még a temetés is sok, pláne a nyitott koporsós. De a háborút a képzett katonák viszik, nem az utcáról behívott emberek akik fegyvert is akkor fognak először, ez nem 1944. Elején meg persze hogy megrendítő halottakat látni, de minden megszokható.
2015. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg lazán elsétálnának mellette! Komolyan mondom! A média annyira megmanipulálta azembereket érzéketlenné tette őket. Pl gépzene, sok agresszió a filmekben. Fent van az ingerküszöbük. Gáz.
2015. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy annyira megszokás kérdése, hogy van egy viszonylag friss videó, ahol egy öngyilkos merénylő elbaltázza a dolgot és korán robban fel a bomba, Deréktől lefelé leszakadtak a testrészei, ő meg kifeküdt az úton. A járókelők odamentek, nyugodtan beszélgettek, fényképezgették mintha csak egy virágágyás lenne.
2015. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Nem mindenkit zaklat fel egy holttest látványa.


Van mentős a családban, neki eleinte volt nehéz.De, ma már hozzá szokott.

2015. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as: az a videó gondolom arab országokban készült, ahol télleg megszokott az erőszak. Én viszont a kérdést a nyugati emberekre értettem...
2015. nov. 8. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Háborúk évezredek óta vannak és nem kaptunk idegösszeomlást. Én pl benzint csempésztem a délszláv háború idején és akkor sem kaptam idegösszeomlást, mások sem fognak.
2015. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem. Az emberek sokkal erosebbek mint ahogy itt felvazoltad.


Egy kis toredek kapna csak idegosszeomlast, a tobbiek meg tennek a dolgukat.


A harcot felvenni meg a katonaknak kell, nem az atlagembernek.

2015. nov. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az átlag emberek egy résue biztps hogy megrendülne.Ha ben is negrémülne de ha pl.egy társa arca szét roncsolósik,de úgy hogy a szeme,szája,orra se látszik,a füle meg csak lóg,segú
2015. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az átlag emberek egy résue biztps hogy megrendülne.Ha ben is negrémülne de ha pl.egy társa arca szét roncsolósik,de úgy hogy a szeme,szája,orra se látszik,a füle meg csak lóg,segíteni nem,de még csak hozzá nyúlnu sem mernének,csak távolról néznék ahogy katona társaik;tiszteik kötözgetik,ápolják megmentik.Átlagembernek háború bem való,a katonák kell vívják.
2015. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Badarsag. en mar lattam hullat nem is egyet, sot olyat is akit fel se lehetett ismerni annyira szet volt roncsolva.Nem volt szep latvany de engem inkabb a szag az ami zavar nem a kep.

Az viszont igaz hogy ha allatrol van szo akkor teljesen felkavar es napokig nem tudom elfelejteni akkor se ha nem az enyem es nagyon sajnalom. sokkal jobban mint egy emberi hullat. no vagyok ha erdekel.

2015. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!