Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Civileknek mennyire lehet...

Jeffrey Spender kérdése:

Civileknek mennyire lehet megtekinteni a Pápán és Kecskeméten állomásoztatott A-10 Warthog-okat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mivel a repülőtérre sem mehetsz be.
2015. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Előzetes egyeztetés, engedélykérés sem lehetséges ? Nyugaton nyugodtan spotterkedhetnek meg nézegelődhetnek előzetes egyeztetés és engedélykérés után, csak nálunk állnak végtelenül ellenségesen a dolgokhoz.
2015. nov. 13. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:
"Protekcióval" is csak a bázisra lehet bejutni és felügyelik merre lehet menni. (Még a repülőnapon is ki van jelölve.) De hogy közelebb repülőkhöz az kizárt.
2015. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért állnak ilyen ellenségesen a bázislátogatásokhoz nálunk, amikor nincs titkolnivalónk, ellenben az amerikaiaknak vagy mások van és mégis ők engedik havonta az érdeklődőknek az ilyesmit.
2015. nov. 13. 21:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Katonai létesítmény SEHOL nem látogatható csak úgy, az USA-ban agyon is lőnének ha be akarnál jutni. Tehát ha látni akarsz ilyen géped, akkor meg kell várnod, amíg felszállnak és repülés közben megcsodálhatod.
2015. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Álljon meg a menet, vannak nyílt napok. Keress rá a google-ban.
2015. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#3: Hülyeségeket beszélsz, egyeztetéssel és túravezetővel havonta lehet turistáskodni katonai légibázison:


[link]


[link]



#4: Nyílt napot nálunk sajnos csak egy évben egy alkalommal szerveznek, nem havonta, mint az amerikaiaknál.

2015. nov. 13. 23:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Áhh, most látom, rosszul számoztam a válaszokat, de sztem lejön, hogy kinek címeztem a válaszokat.
2015. nov. 13. 23:59
 9/13 anonim ***** válasza:

#8: "Miért állnak ilyen ellenségesen a bázislátogatásokhoz nálunk, amikor nincs titkolnivalónk, ellenben az amerikaiaknak vagy mások van és mégis ők engedik havonta az érdeklődőknek az ilyesmit."


Attól mert nincs titkolni való, azért nem egy turista központ és nem egy Egri várról van szó amit bárki megnézhet. Mind Pápán és mind Kecskeméten éles bevetések vannak. Arról nem beszélve éles bombák. Tűzveszélyes helyzetek.

Annak idején a rendszerváltás előtt sem volt sok titkolni való, még is a laktanyákban a fotózás tilos volt. Aki meg reptéren tette (mert olvastam ilyet) azt elzárták 2 évre soron kívül.

2015. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem is írtam, hogy havonta vannak nyílt napok. Én is úgy gondoltam, hogy évente egyszer.
2015. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!