Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek nálunk is előfordu...

Szerintetek nálunk is előfordulhat hasonló, mint ami most történt Franciaországban?

Figyelt kérdés
A gyalázatos terrortámadásra gondolok amit ezek a migráns kuty@k okoztak.. mennyire tartjátok valószínűnek, hogy Magyarországon is követnek el ilyet?
2015. nov. 14. 14:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Hihetetlen, hogy a liberálisok a halálukig védnék az ostoba, veszélyes nézeteiket! Még a válaszadókon is látszik.


Európát hatalmas betonfallal kéne körbevenni, és automata Gattling ágyúkkal lőni mindenre, ami a fal közelében mozog. Ez az egyetlen ésszerű megoldás. Csak a libsiknek fáj beismerni, hogy veszítettek... és az elveik miatt akár úgy is kitartanak, hogy Európa bukása, vagy többszáz ember száradjona lelkükön, nem érdekli őket.


A liberálisok valahol ugyanolyan veszélyes agymosott hülyék, mint a vallási fanatikusok. Ők másképp ölnek, szavakkal és tétlenséggel.

2015. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Migráns kutyák? Honnan tudod, hogy nem 3. generációs, francia állampolgárok voltak, akik már 20 éve ott élnek?"


[link]

2015. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

natam4524


Ezt én is láttam már facebookon, viszont az előbb néztem, a The Guardianon ilyet nem láttam.

2015. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A Le Monde is csak ezt írta éjjel:


"Un passeport syrien a été retrouvé à proximité d’un des kamikazes de Saint-Denis, sans que le lien avec son propriétaire n’ait encore été formellement établi."


Az Independent azt írta egy órája, hogy az egyik merénylőnél talált szír útlevél eredetét még vizsgálják, egyelőre nem bizonyított, hogy nem hamis.

2015. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

13, nézd, egy csókát már szír útlevéllel azonosítottak. Úgy tünik az nem kacsa, a hírt több szerkesztőség is átvette.

De tény, hogy a linkelt cikk nettó kamu.

2015. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja most nézen : "Akkor azt bizonyította, hogy a belső veszély még mindig nagyobb, mint a külső." Gondolom arra célzol, hogy emiatt nem hiba behívni párszázezer migráns.

Mert a 3. generációsnak a felmenője az nem kívülről jött, természetesen...Azt meg halkan megjegyezném, hogy az a migráció, aminek a keretében pár millió muszlim teszem fel Franciaországba ment 30 év alatt zajlott le. Míg a mostani migráció olyan brutális tömegekben zajlik, hogy lehetetlen ellátni, élelmezni, "munkáltatni" segéylezni stb őket záros határidőn belül. (és ja, ez is belső probléma, bár kívülről jött.) Szerinted mi fog történni?

Mindenesetre a lényeg az, hogy attól, hogy jelenleg már belső problémáink vannak, azok anno is kintről jöttek. Meg most is.

2015. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
2015. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%

Na kb. ez megy az interneten mindenhol. Én nem azt írtam, hogy szuper, hogy a migránsok nyakra-fa@.zra jönnek megállás nélkül, azt sem írtam, hogy hívjunk be egy darabot sem. Csak halkan felvetettem, hogy a terrorizmus nem ismeretlen fogalom Nyugat-Európában. Pl. a 2005-ös londoni merényletsorozatot is brit állampolgárok követték el, akik már eleve ott születtek. Ezt meg nehéz összeegyeztetni a kérdező által írt : " amit ezek a migráns kuty@k okoztak "


Közben jött egy hozzászólás, ami szerint valós a felvetés, hogy mégsem a migráns kutyák voltak a hunyók.


"Mindenesetre a lényeg az, hogy attól, hogy jelenleg már belső problémáink vannak, azok anno is kintről jöttek. Meg most is."

Ez így helyes! :)

2015. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Az egyetlen, ami ezt kivédi, ha nem engedjük be őket. Szerintem ezt még ők maguk is megértik. A röszkei összecsapás sokkal értelmezhetőbb volt számukra, jól kibunyózták magukat a felek, és nem maradt feldolgozatlan konfliktus. Mintha értettek is volna a jelzéseinkből. De Nyugat-Európa reakcióját a migránsáradatra szerintem a migránsok is furcsának találják. Olyan Nyugat-Európa, mint egy nagy elmegyógyintézet. A vallási vezetőik igyekeznek őket felvilágosítani, hogy miért ilyen befogadóak a nyugatiak, csak a munkaereje kell a bevándorlóknak.

A migránsok hazájában inkább a miénkhez hasonló fogadtatás várna egy bevándorlót, így szerintem a mi mentalitásunk közelebb áll az ilyen egyszerű emberekhez. De a lényeg, hogy ne jöjjenek be, akkor a terrorveszély is kisebb.

2015. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
12%
Ha itt tértortámadás lenne, Orbán teljhatalmat kapna 2018ban és lenne internetadó is, simán bevezetnék a nyugdíjmaximumot 120eFt és a gyerektelenségi adót és a trafik adót, mármint annak is kéne adót fizetni, aki nem cigizik, mindezt boldogan vállalnánk, cserébe meg lennénk védve a Binládentől. Hitelesek kapnának pénzt és minden villanyórát leszerelnének és a sebességtúllépést műholdról figyelnék.
2015. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!