Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi lesz ezekből a...

Szerintetek mi lesz ezekből a terrortámadásokból?

Figyelt kérdés

Filózzunk rajta :))

Szerintetek mi lesz?? Majd az oroszok meg a britek leverik őket mint anno a 2.világháborúban a németeket?

Na,szerintetek mi? Esetleg 3.világháború?



2015. nov. 16. 11:20
1 2
 11/17 Gina Lollobrigida ***** válasza:
52%

minden csoda három napig tart...

Mi lett a fölrobbantott orosz gépből?

2015. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Annyi hogy Putyint sikerült elég rendesen felkúrni azzal hogy egy pokolgép robbant a gépen :DDD

Putyin bombákat dobott az iszlám államra :'DD (25-öt 3 fajta bombából :D)

2015. nov. 20. 05:34
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja....2 hónap és Amerika,Franciaország és Oroszország katonái elsöprik az iszlám államot úgy hogy csak az emlékeinkben fog létezni hogy volt ilyen
2015. nov. 20. 05:37
 14/17 Gina Lollobrigida ***** válasza:
Azt a legelején is tudták hogy bomba volt, külömben mi a frásztól tört volna kettébe már a levegőben?
2015. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem tudtak.
2015. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Octopus1560 válasza:

elsőnek is azt mondanám hogy háború mindig lesz és mindig is volt ! És III Világháború 100% hogy lesz , lehet 20 év múlva lehet 50 ,de lehet hogy 200 év múlva NINCS OLYAN HOGY EGYSZER CSAK TÖBBET NEM LESZ VILÁGHÁBORÚ ......


Sajnos az embereknek KELL a háború !!! hogy újra vissza zökkenjenek az életbe és megbecsüljék amijük van ...


Terrortámadások célja igazából nem az hogy megöljék az embereket hanem csak simán feltűnési mániájuk van és inkább ezzel csak magukra akarják terelni a média figyelmét ...... Ez az egész egy bábjáték ...

2015. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
27%

Bár én keresztény vagyok, de tudtommal az Iszlám egy eredendően békés vallás, de van benne egy olyan rész, hogy aki a hitet terjeszti, és a közben meghal, az azonnal a paradicsomba jut, Allah fasához, ez a dzsihád.

Az isisban lévő mocskos gennyládák ezt használják ki a toborzás során.

Szegény, gyenge elmélyű arab barmok meg elhiszik.(annak idején Hitler a tanulatlan munkásosztály támogatásával nyert választást).

Amúgy a menekültek azért erőszakolnak nőket, mert az arab kultúrában a nőnek minden testrészét, kivéve a szemét takarni kell, az európai nők viszont, nem e szabályrendszer szerint élnek, és emiatt, nem tekintik őket nőnek.

(Régen voltam Dubaiban, és egy étteremben a haverokkal éppen fotózkodtunk, amikor megjelent mellettünk egy ilyen arabgyerek, és azt mondta,hogy töröljem le a fotókat, mert állítólag lefotóztam a feleségét, aki egyébként tetőtől, talpig bevolt öltözve)

Kérdésedre válaszolva, terroristák mindíg lesznek,

Sajna nem tudják egyszerre mindet kinyírni, de nem is ők idegesítenek, hanem az isis, őket meg kell állítani, és szerintem 5éven belül háború lesz, azt nem hiszem hogy világháború, de biztos, hogy lesz, én speciál katona családból származok, szóval nem félek,hogy be kell vonulni, de az biztos, hogy nem Magyarország és Viktorbá tetves fasa alatt fogok harcolni!

2016. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!