Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen a szentendrei Altiszti...

Milyen a szentendrei Altiszti Akadémia lányként?

Figyelt kérdés

Most szeretnék jelentkezni a szentendrei altiszti akadémiára és igen lány vagyok.

Valaki esetleg tudna segíteni abban hogy milyen a kiképzés? és maga az iskola? 7éve kézilabdázok ezért nem olyan rossz a fizikumom de egy kicsit tartok tőle. Már nagyon régóta gondolkozok de még nem igazán sikerült döntenem.



#honvédség #MH #Szentendre Altiszti Akadémia
2015. nov. 18. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kufircolni is szeretsz remélem.
2015. nov. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan, mint fiúként.
2015. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a hadsereggel kapcsolatos nemi megkülönböztetést.Ha egy nőt felvesznek katonának akkor nyilván megfelel az ottani fizikai felmérőknek.Magyarországon,de még Oroszroszàgban is és máshol katonanő van.A másik meg kisebbséginek érzik magukat és azt gondolják rögtön mindenki lenézi őket(egy átlagos ember lehet,de akinek bizonyított az nem).
2015. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az elsővel kb egyetértek.. Párom ott van, hiàba vagyunk több êve együtt, és vannak páran így akiknek bnőjük van, rà mentek egyből a lányokra. Szép szakítás lett belőle, de legalàbb megtudtam.. :)

Ilyenre is készülj..

2016. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!