Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A titkosszolgálat emberei mit...

A titkosszolgálat emberei mit csinálnak szabadidejükben? Gépek? Vagy az nincs is nekik? Akkor meg mit gondolnak, mi értelme van nyomorék életüknek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 21:26
 1/8 anonim válasza:
100%
Nyomorult életed neked van, aki reggeltől estig a gép eött ülsz minden nap.
2015. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

?

Amit a többi ember. Elmennek a kocsmába csocsózni, vagy könyvet olvasnak. Vagy filmet néznek. Vagy bármi mást. Mégis miért kellene mást csinálniuk szabadidejükben?

2015. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindegyiknek van egy fedőélete.

Ezek az emberek nem végrehajtó emberek, arra ott a TEK és társaik.

2015. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Semmit, egész nap csocsóznak a libsik szerint.
2015. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyszerű #4-es. Van valami, amiről nem ez jut eszedbe? Te nyilván erről álmodsz. Nyilván így eszel. Még így csocsózol is. Neked ez a z életed. Sajnálnálak, de erre nincs időm.
2015. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"könyvet olvasnak. Vagy filmet néznek"

És hogy a méretes lóf$ba, ha azokat meg szép lassan, egyéb átlag civilekkel keveredve kinyírják, akik megírják/komponálják azokat?!

Én konkrétan erre lennék kíváncsi. Vártam is, hogy valaki felvesse, hogy ők is fogyasztanak némi művészetet...

Abszurd.

2015. dec. 1. 19:52
 7/8 A kérdező kommentje:

#1-es: Akkor szépségesen-gyönyörűségesen átfogalmazom neked a kérdést, oszt' jóság lesz:

A titkosszolgálat emberei mit csinálnak szabadidejükben? Vagy az nincs is nekik? Lojális gépként robotolnak egész életükben, millió másodperceken át, ami a lepergő életük egésze egy létértelmetlen paradox rendszerért?

mit gondolnak, mi értelme van nyomorék életüknek?

2015. dec. 1. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Megnyugodhatsz, nincs nyomorékabb életük mint neked. Életed nagy részében te is dolgozol valahol, te is robotolsz, millió másodperceket töltesz el munkával. Ez nem csak a titkosszolgálatosok kiváltsága...


Egyébként is, nem értem, mire alapozod, hogy a titkosszolgálatosok mindenkit csak úgy kinyírnak? Megnézted a Red-et vagy mi? Sok olyan bűncselekményt állítanak meg, amiket ha nem állítottak volna, sok ártatlan ember szenvedéséhez vezetett volna.

2015. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!