Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar honvédségen belül...

A magyar honvédségen belül melyik a legkeményebb, ütőképesebb alakulata? A Leg magasabban képzettek?

Figyelt kérdés

A BLKMZ melyik amerikai alakulattal van egy szinten kb? És az a katonai alakulat mit csinal(mi a feladata)?


És a magyar honvédség leg jobb alakulata (amelyiket a fokerdesbol szeretnek megtudni) az melyik amerikai alakulattal van egy szinten?



2015. dec. 17. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a fogalmazásert átírtam egy-két szót és nem ellenőriztem le a mondatot
2015. dec. 17. 21:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nehezen értelmezhető, hogy mi az hogy "kemény" meg "ütőképes". Nyilván a világ "legütőképesebb" alakulati a hadászati tölteteket kezelő alakulatok.

Magyarországnak talán a legjobb képessége a lélektani műveletekben van és az MH CKLEMK lehet az egyik legjobb alakulata, amihez képest pl. az amerikaiak a béka feneke alatt sincsenek.

2015. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazom hogy melyik az az alakulat ahol a leg keményebben kiképzett emberek vannak. Mind pszichológiailag és fizikailag
2015. dec. 18. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
A szakácsok. Ha ettél még finomat...
2015. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem valahol Szolnokon kéne keresgélni. A Mélységi Felderítők elég kemények. (legalábbis azok voltak még olyan 10-20éve)
2015. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
67%

Magyarország leghíresebb alakulata a 34.Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóalj "Haza,Hűség,Becsület"


Szolnokon van.........


Írj ha érdekel valami,hátha tudok segíteni!

2017. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!