Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Te mit szólnál ahhoz ha Orosz...

Te mit szólnál ahhoz ha Orosz csapatok állomásoznának Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ez onnan jött hogy sok Putyin és Oroszország tisztelő és szerető van. Akik amúgy (vagy a szüleik) a Kádár korszakban "Ruszkik Haza" meg kommunista ellenesek voltak és akkor azért örültek hogy elmennek rendszerváltáskor. Na de most ettől függetlenül. Te mit szólnál hozzá?
2016. jan. 29. 13:56
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Igaz hogy nem Szovjetunió, mert az sok országból állt. Itt már Oroszország létezik ami már megélt azóta államcsődöt és mindent. Viszont nem sokat változott. Az ország nagy részén szegénység van még midig és katonailag is az a módszer van hogy több év sorkatonaság.

Elvonatkoztatva nem azt kérdeztem hogy most Oroszország micsoda, hanem hogy te örülnél-e ha itt lennének. Ne feledkezzünk el azokról a bűncselekményekről amiket itt műveltek (erőszakolások, lopások, gyilkosságok) és környezetszennyezés amit maguk után hagytak.

2016. jan. 29. 14:28
 12/42 anonim ***** válasza:
95%

"De, hogy hányan vágynak vissza abba a korba... hát szerintem nem kevesebben mint az oroszok a komcsi korba."


Elég nagy tévedésben vagy. A németek nem akarnak diktatúrát, megfigyelést, öldöklést, politikai likvidálásokat és háborút.

2016. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
87%

Nem örülnék neki.

Nyaraláson elég sok oroszt láttam Bulgáriában. Nem vágyom rájuk.

2016. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
NATO, kib#szottul értelmetlen kérdés.
2016. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
2%

"Elég nagy tévedésben vagy. A németek nem akarnak diktatúrát, megfigyelést, öldöklést, politikai likvidálásokat és háborút"


Libsi diktatúra van, a gondolatrendőrség figyeli őket, a vadasparkból rájukszabadított csürhe öldököl eleget, politikai likvidálások nem nyíltan de vannak, a háború meg csak idő kérdése.


Hidd el. Sokan visszasírják a régi szép időket.

2016. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%

'Hidd el. Sokan visszasírják a régi szép időket.'


Honnan tudod ilyen biztosra? Beszéltél velük?

2016. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
48%

"Libsi diktatúra van, a gondolatrendőrség figyeli őket, a vadasparkból rájukszabadított csürhe öldököl eleget, politikai likvidálások nem nyíltan de vannak, a háború meg csak idő kérdése."


Imádom az ilyet :D

Már a hozzászólás 1. két szava önellentmondás XD

2016. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
15:14: szerintem az általad idézett válaszoló nagyjából 14 éves lehet, ennek megfelelő nézetekkel.
2016. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
8%

#18


De sok szemetet összefújt ide a szél.

Hála Istennek az én nézeteimet még mindig többen osztják, mint a ti elvtelen áruló fröcsögéseteket.

2016. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

'az én nézeteimet még mindig többen osztják'


Miféle nézeteket?

2016. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!