Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Idegenlégióba kizáró ok ha...

Idegenlégióba kizáró ok ha valaki fogyasztott "kábítószert"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Komoly elhatározottsággal készülök, és szeretnék még idén bekerülni a légióba és tudom hogy mindenről ki fognak faggatni,amit eddig csináltam életem során.

Nos régebben fogyasztottam marihuanat (füvet) nem nagy rendszerességgel de néha, főleg mivel Hollandiában is dolgoztam...

Én úgy gondolom ez nem lehetne kizáró ok ,elvégre mindenki kaphat egy esélyt a légióba, akin látják hogy elég elszánt:) de várom a ti válaszotokat is! 23/f



2016. febr. 7. 01:26
 1/5 gnoomage ***** válasza:
Szerintem emiatt nem fognak elutasítani. Hisz valójában az adott országhoz képest legálisan csináltad, ritkán és nem szoktál rá..
2016. febr. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogy kizáró ok. nagyjából le se .arják.
2016. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kutyát sem érdekli. Ám engem annál inkább, hogy mi a fenét akarsz a légióban?? Kifejtenéd tíz mondatban? egy roncs leszel, ha onnan kikerülsz.
2016. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Én magam miatt szeretnék elmenni a légióba, mondhatni Ez egy gyerekkori álmom ami azt hittem soha nem fog beteljesülni, erre mégis úgy alakulnak a dolgok hogy menni akarok.. nem tellik el úgy nap hogy ne gondolnék arra hogy nekem nem sokára a légió lesz a családom, ha sikerül.. pokolian hajt a kalandvágy és az elszántság, és a büszkeség hogy tehetek valami olyan dolgot az életemben amire örökre büszke maradok még talán a családom is.. Tudom hogy mi vár ott rám, sejtem hogy szenvedni fogok és könyörögni az életemért, de úgy érzem nekem ott a helyem.. Nincs senkim se nagyon, pont jó alkalom hogy jövőt építsék már ha túlelem

Érzem hogy vam bennem annyi hogy megcsinalnom.. de ez persze csak ott fog kiderülni :)

2016. febr. 7. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen család lesz rád büszke, ha nincs senkid se nagyon?

Különben meg ha mindenképp fegyveres katona akarsz lenni, és motivált is vagy, miért nem tanulsz ki tisztnek, altisztnek, vagy állsz be sima szerződésesnek. Ha olyan motivált vagy bekerülhetnél a különlegesekhez is, és akkor a fizu is lenne akkora, mint a légiosoknál, és a megpróbáltatás is. És nem mellesleg a hazádat szolgálnád vele nem a csigafaló franciákat...

2016. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!