Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország vs. Dnyeszter...

Magyarország vs. Dnyeszter Menti köztársaság?

Figyelt kérdés
Őket azért már le tudnánk nyomni, nem? :D
2010. ápr. 2. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Moldáv hadsereg (DMK Moldávia része)és a saját haderejük lenyomna...


[link]

[link]

2010. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és keresztül kéne menned Románián, vagy Ukrajnán. Ők meg hagynák biztos :)
2010. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát a moldávok valóban lenyomnának minket... De egyébként azt olvastam több helyen, hogy a Dnyeszter Menti Köztársaság egy teljesen független állam, 2000. óta van nekik saját alkotmányuk, és Moldávia nem szólhat bele egyáltalán D.M.K. belügyeibe.


Amúgy kiket tudnánk lenyomni ezzel az "isteni hadsereggel", ami most van nekünk? :D

2010. ápr. 2. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Guyanát :DDDDDDD


[link]

2010. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, jó... Guyana-t még talán mi is fél óra alatt elintéznénk... :D
2010. ápr. 2. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Sealand nem tudom még létezik e, ellene sikerrel felvehetnénk a harcot.
2010. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy független, hogy egy orosz hadosztály ami még jó sokáig ott lesz garantálja a függetlenségüket, tehát magyarán egy orosz bábállam.
2010. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ellenfél a világon ami elbánna velünk hisz velünk van maga a teremtő (aki Magyar)és a szent hadseregünk Atilla vezetésével elpusztíthatatlanok vagyunk.Kis idő és átvesszük a világ feletti uralmat is csak pókembert kell a végén lealázni.
2010. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!