Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Zsoldosként be állhat a...

Zsoldosként be állhat a hebollah-hoz egy magyar ember?

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen beállhat, (bárhová ahol hajlandóak a szaktudásodért fizetni) de ez azt jelenti hogy meggyőződés nélkül harcolsz, tehát az igazhitűek szemében minden lennél csak megbízható nem. (mellesleg, ha te hitetlen vagy akkor lehet, hogy ők nyirnának ki azonnal)
2016. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Inkább nyelvtan órára állíts be.
2016. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
A Hezbollah nem szíriai te húgyagyú!
2016. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz kicsit arabul, akkor szerintem gond nélkül be.


# 1


Nem, nem ölnék meg, kevered a Hezbollah-t a takfiri terrorista csoportokkal. A Hezbollah-ban vannak keresztények is egyaránt és külön keresztény-részlege is van:

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=oQDmvJtH0iw


# 3


De vannak Szíriában is egységei. Jelenleg ők a Szíriai Arab Hadsereggel együtt (Syrian Arab Army) a legeredményesebbek az Iszlám Állam elleni harcban.

2016. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4/4


Nem így van. A Hezbollah 2015 kiszállít a szíriai háborúból.


A iszlám állam elleni harcban pedig nem a Syrian Arab Army a legeredményesebb, hanem magasan a kurd Peshmerga.

2016. márc. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5


A szervezet fegyveres szárnya több tucat települést szabadított fel Szíriában, köztük a stratégiai helyen fekvő Al-Qusayr várost. Az arámiak által lakott Maloula falu is a Hezbollahnak köszönhetően szabadult fel a Nuszra Fronttól.


A párt katonai szárnyának elit alakulatai Szíria több térségében is jelen vannak, főként frontvonalak első soraiban harcolnak az Iszlám Állam és más terrorszervezetek ellen.


Hezbollah harcosok részt vesznek Aleppo, illetve Palmyra város felszabadításában, de Hama, Homsz és Damaszkusz tartományok frontvonalain is jelen vannak.


A kurdok meg harcolnak ugyan az Iszlám Állam ellen, de a SAA sokkal nagyobb eredmények ért el.

Pár napja is az SAA szabadította fel Palmyrát. És igazából a legtöbb Daesh által megszállt várost is a Syrian Arab Army szabadítja fel.

2016. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na pont ma olvastam egy hírt, hogy Palmüra felszabadításában részt vett a Hezbollah is. Én még ott tartottam, hogy tavaly ősszel kiszálltak a buliból.
2016. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!