Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A II. világháborúban a nácik...

A II. világháborúban a nácik bakancsot vagy csizmát hordtak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 13:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

aszongya "csataszandál" XD

rég röhögtemilyen jót. csataszandál, jaja, meg lágerek a marson.

azért nem ártana a valóságnál maradni.

2010. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Háver! Ez a csataszandál jobb, mint a bocskorom. Még akkor is, ha Ion eredetileg Hans volt és volksbund. És az egy csatabocskor volt. Bravó, nyomtam is egy trappert! (Az ifjabbak kedvéért elmondom. A 60-as években volt egy szörnyű magyar farmergatya, a Trapper. Ennek a reklámjában bejött a képernyőre egy aranymosónak öltöztetett szakállovics, aki felfelé mutató hüvelykujjal belebúgta a képembe: TRAPPER! Gondolom, csatatrapper volt...))
2010. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A trapper az prémvadász és megnyugtatlak még a 80-as években is lehetett kapni azt a gatyát. A reklám volt a legkeményebb. Amúgy meg milyen hülyeség: aki trapper az nem lehet farmer:)
2010. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kioktatást, de attól a szakállovics aranymosónak nézett ki. Még akkor is, ha a prémvadász csapdász volt.

Hogy kapható volt a 80-as években? Akkor már rég öltönybe kényszerített a rohadt civilizáció. Azóta megint farmerem van, de trapperem akkor sem volt, és most sincs. Most nem a tripperről beszéltem...

2010. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ja, és jut eszembe! Írod: Amúgy meg milyen hülyeség: aki trapper az nem lehet farmer:)

Tökéletesen igazad van, de mi csak ilyenek vagyunk. A Blue jeans-re azt mondjuk farmer, és ráírjuk Trapper. Ettől a csataszandálnak jár egy feltartott hüvelykes Trapper-díj!

2010. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15:07 bazki mekkora gyökérvagyX'DD de jót röhögtem rajta:D
2010. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"15:07 bazki mekkora gyökérvagyX'DD de jót röhögtem rajta:D"


te vagy a gyökér féreglyuk nyomorék ha nem érted a viccet

2010. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát barátom te mégnagyobb nyomorék vagy ha nem szűrted le az írományomból az esetleges tanulságot/helyzeted:D még van idő felnőni;)
2010. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!