Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Támogatnád, hogy középiskoláso...

Jeffrey Spender kérdése:

Támogatnád, hogy középiskolásoknak tanítsanak fegyverismeretet?

2016. máj. 20. 15:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2016. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2016. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem jellemző mindennapjaim során, hogy fegyverrel akad dolgom. Konkrétan még nem is láttam sose fegyvert, pedig már elmúltam 30.
2016. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem kell eljutni Oroszországig / USA-ig, Ausztriában és Svájcban is van kultúrája a fegyvertartásnak. Vagy nálunk is a kommunizmus, 1946 előtt volt, csak azóta félnek mind a politikusok, mind az állampolgárok még a seprűnyéltől is.
2016. máj. 20. 15:51
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Azt támogatnám, hogy rendes oktatást kapjanak és használható, releváns tudást.
2016. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem támogatnám.

A legnagyobb gond, hogy ebből a videóból semmi más nem derül ki csak az, hogy egy csoport gyerek szétszerel majd összeszerel egy AK-t. Az nem derül ki, hogy hagyományos középiskola vagy valamilyen speciális. Valószínűleg Magyarországon is képesek erre a diákok, ha a Kratochvilbe járnak. Ezen kívül Oroszországban mivel kötelező a sorkötelezettség ezért hasznát is tudják venni.

2016. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatnám, így is le vannak terhelve a diákok, nem hiányzik még egy plusz óra ami, nem is hasznos a többségnek. Azt viszont el tudom képzelni, hogy szakkőrként fel lehessen venni egyes iskolákban, mert biztos lennének érdeklődők.
2016. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akit érdekel az ilyen iskolában fog menni, hiszen több középiskolában van katonai orientáció.
2016. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Mi a francnak? Vadászokat leszámítva gyakorlatilag senkinek nincs fegyvere az országban és egyébként is nehéz (legálisan) hozzájutni és viselni, szóval gyakorlatilag értelme sincs fegyvert tartani.


Sokkal fontosabb és hasznosabb dolgokra sem fordítanak időt a közoktatásban, ez a fegyverismeret még nagyobb fäszság lenne, mint a hit és erkölcstan.

2016. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Én 46 előtt jártam iskolába, és a középiskolában ott sem tanítottak fegyverismeretet. Csak annak, aki levente volt.
2016. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!