Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mire hasznaltad volna a...

Mire hasznaltad volna a hatalmad ha Hitler helyeben lettel volna?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 18:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Most erre a kérdésre nehéz válaszolni. Gondolom a Tett és védelem most minden hozzászólást figyeli.

Szóval én nem kezdtem volna háborút a helyében. A népet ipart felfejlesztettem volna és gazdasági nagyhatalommá tettem volna Németországot. A baksztereket természetesen kiutasítottam volna Németország területéről és az összes működő bank német lett volna.

2016. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Bejeztem volna amit elkezdett. 88
2016. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanarra, csak a zsidókat nem bántottam volna.

Viszont, segítettem volna őket abban, hogy létrejöjjön Izrael.


Továbbá, ipari, gazdasági fejlesztésekre.

Hosszútávon Európa egyesítését tűztem volna ki célul, Vlagyivosztoktól egészen Gibraltárig.Ez egységes életszínvonalat, egységes szociális rendszert eredményezhetett volna.


A diktatúrát megmaradt volna, de a személykultuszt betiltottam volna, törvényekkel szabályozva, ahogy Kínában.


Így létrejöhetett volna, egy 700 millió lelket számláló fehér európai szuperhatalom.Maga mögé utasítva az USA-t.

2016. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Anschluss és a Szudétavidék után leállok a hódítással, a Danzig-folyosó ügyében kiegyezéses megoldást keresek a lengyelekkel, megpróbálok kiépíteni egy szovjetellenes védelmi szövetséget, hogy ne terjeszkedhessenek jobban nyugatra. Szép lassan átviszem a baloldalra a pártot, idővel visszaállítom a fekete-vörös-arany zászlót. A zsidó- és szovjetellenes uszítást azonnal beszüntetem, a nyugati szomszédokkal is próbálok kibékülni hosszútávon, aztán meg kihasználom, hogy Európa legerősebb ipari nagyhatalma van a kezemben, és gazdasági háborúban próbálom meg lehagyni Európa többi részét. Ha már úgy gondoltam, elértem a céljaimat, akkor elérkezik a demokratizálás ideje.
2016. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Szövetséget kötöttem volna a Szovjetunióval és leradíroztam volna az USA-t a térképről.
2016. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanazt tettem volna egyes dolgokban, talán még keményebben is, de a háborúkban óvatosabb lettem volna, csak a saját területeimet szereztem volna vissza, de kőkeményen leszámoltam volna a két I. vh-ban bűnös liberális állammal (Anglia, Franciaország), a SZU-t és az USA-t viszont nem támadtam volna meg, és akkor talán megmaradt volna az akkori Németország. Írország, Skócia és Wales ma teljesen független lenne.
2016. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
Semmit, nem vagyok pszichopata.
2016. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Megmaradtam volna a zsidótörvények szintjén. Elég lett volna a hatalmat elvenni a zsidóktól, és nem megpróbálni kiirtani őket.
2016. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azèrt nem igazán lehetett sok lehetősège miután hatalomra került. Nèpszerűsègèt a zsidók ès a kommunisták elleni gyülöletkapánynak köszönhette,nem sok választása volt,nem mintha ő mást akart volna,csak másnak a helyèben meglenne kötve a keze
2016. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Toleranciatáborokat hoztam volna létre,mint amilyen a South Parkban van!
2016. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!