Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen az étel a katonaságnál?

Milyen az étel a katonaságnál?

Figyelt kérdés
Sokszor éhezik egy katona?
2016. szept. 6. 17:58
 1/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Miért éhezne??? Van rendes ellátmány, normális éhezés, illetmény, amiből vehet magának még kaját, ha esetleg kevés lenne.

Honnan veszel ilyen hülyeséget? :-D

2016. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:

*normális étkezés....

(Na, már én is hülyeségeket írok.)

2016. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Meglepően jó! Anno mikor berukkoltam, a Zrínyin pl. nagyon is remek falható volt a kaja. Sőt, ha teríteni mentél, elvihetted a maradékot is (igaz, korábban kellett kelned hozzá).

A legszörnyűbbek messze az iskolai menzák, na ott aztán előfordul hogy hasmarsom lett a kajáktól :S

2016. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kiképzésekre gondoltam. Kb mennyi kalóriát vihetnek be naponta?
2016. szept. 6. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs megkötés. Ha kevés a fejadag, ott a kantin, azt veszel amit akarsz :)
2016. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó a kaja csak beb@hszni nem lehet sajnos. Azt otthon anyám nyugdíjából szoktam..:D
2016. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, erre én is kíváncsi lennék, hogy miket csinálnak még a katonák a kiképzésen kívül.
2016. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Ugyanazt, amit más rendes ember a munkaidején kívül.

A katona pontosan olyan ember, mint a többi, ugyanúgy él, alszik, eszik, szórakozni jár, bánatos, szerelmes, örül, érdeklődik, vagy éppen magába fordul...

Semmi különleges nincs benne. EMBER, egy a sok közül.

2016. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! De körülbelül milyen karakterű ember lesz katona? Gondolom aki depressziós esetleg csendes, visszahúzódó abból nehezen válik katona. Vagy ott megedződik? Ha gyenge lelkileg nem szúrják ki a pszichikai teszten?
2016. szept. 7. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!