Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lenne, ha a harcmezőn...

Mi lenne, ha a harcmezőn összeeresztenék a U. S. Army Rangers-t és a Szpecnazt?

Figyelt kérdés
Nem csak fegyverek, hanem harci felkészültség, tudás szintjén is.
2010. máj. 2. 02:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudás szintjén?Úgy érted,hogy logikai fejtörőket oldanának meg?

Egyébként semmi nem lenne,mivel nem ellenségek,de Te biztos azt vártad,hogy az xy nyerne,mert jobbak a fegyverei és hatékonyabb a kiképzés és jobb közelharcosok.De nem.Ezt ezer dolog befolyásolná,mint egy Colo-colo-Universidad Catolica meccset.

2010. máj. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azért nem egészen

tudom első neked igen kevés a fantáziád ezen a téren

USA és Oroszország nem puszi pajtások


hogy mi lenne nem tudom...

de tényleg

2010. máj. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
És közéjük meg felvonultatnák a cigány beltenyészetet. :D
2010. máj. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg a Specnatz ideggázzal megölné magukat és az amikat.
2010. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És a cigók túlélnék?
2010. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

7:34-es

ezen jót röhögtem:gondolom a moszkvai színházas "túszmentésre" utaltál.

2010. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen értelmes kérdéseket. Melyik Specnaz, van vagy száz! Az MVD, a GRU, az OMON, a VDV, az utász, vagy a vasútőrség Szpecnazra gondolsz? Egyáltalán orosz Szpecnazról beszélünk, vagy jó a csecsen Borz Szpecnaz is?
2010. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hoppá, azt bizony elfelejtettem, hogy Szpecnazból több fajta van. Talán a GRU-féle Szpecnazt vetném be.
2010. máj. 4. 00:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Hidegháború "vége": fegyverszünet, amely máig is érvényben van.


Ha odáig jutunk, hogy az Egyesült Államok és Oroszország a "régi szép időket" felidézve egymásnak megy, akkor ott bizony elég nagy gáz van, kezdődne minden előlről. Atomfegyver, harci gáz, támadások, rettegés, terjeszkedés.


Semmi sincs elfelejtve azokból az időkből.

De én attól függetlenül úgy vélem, hogy technikailag Amerika az az ország, amelyik legjobban fejlett (legalábbis eléggé nagy dobra verik a dolgot, szóval az oroszok sem gyengék), de gondoljunk csak a mindenkori orosz hadseregekre: menekülést, feladást nem ismernek, benne van a vérükben és a képzésük is ezt neveli beléjük. Durva harc lenne.

2010. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Először is: A Spetsnaz (oroszul: Különleges rendeltetésű) bár sokan azt hiszik, nem egyetlen elit egység, több különleges egységből tevődik össze pl: FSB (Szövetségi Biztonsági Szolgálat) ezen belül a CSN (különleges műveleti csoport)

ALFA, VYMPEL, SOS (Special Operations Service)

És mivel ezek az egységek más más feladatot látnak el és másban jók, ezért nem mindegy melyikük csapna össze az amcsikkal.

De sztem a Spetsnaz simán lenyomná a Rangers-t, az orosz katonák sokkal szívóssabbak mint az Amerikaiak, a jenkik meg csak agyon vannak reklámozva, minden fimben, videójátékban majdnem mindíg ők vannak de amúgy puhányok, kimegy az amcsi katona irakba, azt öböl szindrómás lesz mert elsül mellette egy fegyverkb, láttál te már oroszt ilyen hülyeségben ??? Meg minden századnak külön pszichológusa van XD

2010. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!