Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeretnék csatlakozni a...

Szeretnék csatlakozni a különleges műveleti csoporthoz, de nem tudom, hogy rögtön lehet arra jelentkezni, vagy csak hivatásos katona jelentkezhet arra?

Figyelt kérdés
Azért vagyok bizonytalan, mert valahol ezt olvastam, valahol meg azt...
2017. jan. 2. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd. Jelentkezz! Aztán ha nem lehet, akkor visszautasítanak. Ennyi. De amúgy kétlem, hogy ne kellene előtte katonának lenni.
2017. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most teljesen őszinte leszek veled.

Oda full frissen egy alapkiképzés után ha jelentkezel kibuksz. Tényleg. Ez 100%. Ennek oka hogy kell a tapasztalat ahhoz hogy végig tudd csinálni a KMA-t és a pitbullt is. Mert ha ilyen apróságokat nemtudsz hogy mondjuk egy 70km-es menetgyakorlaton mennyire kell szorosra húzni a bakancsot vagy milyen zokni kell akkor már bukó az egész.


Javaslatom hogy 1-2-3 évet húzz le máshol felderként vagy lövészként. Tata, Debrecen... Aztán jelentkezz!


Egyébként Szerződéses és Hivatásos jelentkezhet.

Tartalékos nem.

2017. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És mondjuk felderítőnek lehet egyből jelentkezni? És hol képzik őket?
2017. jan. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!