Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az amerikaik páncélosokat...

Az amerikaik páncélosokat küldtek Európába az oroszok megfélemlítésére, de mit fog szólni ehhez Trump?

Figyelt kérdés

[link]


Trump valószínűleg meg fogja szakítani ezt az akciót, és kivonultatja a haderőt a térségből. Ez a realitás nem?


2017. jan. 8. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
amerikaiak* elnézést ezt rendesen elk*rtam. :D
2017. jan. 8. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már évek óta megy, az USA "védi" a kelet-európai szövetségeseit, érdekszféráját.

Én azt mondom, ezt Trump sem fogja máshogy csinálni. Ha meg igen, az nagy "baki" lesz hosszútávon.

Igazából Trump már vagy háromszor letagadta amit mondott, meg szokása szöges ellentétben lévő dolgokat mondani...

Szóval, igazából nem lehet biztosra tudni, hogy mi lesz.

2017. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Trump mondott sok mindent, de vége a kampánynak...
2017. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted mit jelent az, hogy 5500 tankot, és 1500 egyéb páncélost kellett Európába telepíteni? Szerintem pont le**arom, hogy mit szól ehhez Trump. Ennek valószínűleg valamilyen oka van! Remélem, ettől összetojja magát Putyin rendesen! Ha ez is kevés, akkor ha kell 1000000 tankot fog állomásoztatni a NATO Európában!
2017. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szánalmas az egész cikk. Jön 80--egynéhány darab harckocsi, nem néhány ezer katona hadgyakorlatra. Ezt beállítani oroszország elleni lépésnek röhej.

...B..meg jön egy Dandár! Az mi egy háborúban?

2017. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!