Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hol tudnék eredeti SS tőrt...

Hol tudnék eredeti SS tőrt vásárolni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 14:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[link]


Mielőtt valaki nácinak nevezne, közlöm, hogy nem vagyok náci, de szeretem a náci holmikat. Szerintem voltak szép tárgyai a náciknak.

2017. jan. 31. 15:01
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Aki ennyiszer leírja két mondatban, hogy náci, az magába a szóba biztosan beleszeretett. :D


Egyébként attól is függ, hogy eredeti kell vagy elég replika? Ugyan nem vettem még sosem régiségnek számító fegyvert, de nyilván azok sokkal drágábbak, mint a másolatok.

2017. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Eszesziában.
2017. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hat ha mar eleg szep dolgokra vagysz, es megvan ra a penzed, akkor ajanlom, hogy interneten vedd fel a kapcsolatot kulfoldi acel/kovacsokkal, mert van meg egy par, akik kardokat, szemelyre szant fegyvereket keszitenek, amelyeket izlesed alapjan keszitenek el. Persze a horogkeresztet szerintem nem kene emlitsed, anelkul is eleg szep lenne egy ilyen tor (nem tudom, ha volt-e rajta vagy sem, de ne emlitsd egyaltalan, hogy ez egy SS tor, csak legyen egy rajz, meretekkel megadva, es azt neked elkeszitik, bar oszinten nem tudom az arakat).


En biztosan, helyedben, keszitetnek egy szemelyre szabott tort, az izlesem alapjan, amely a szemelyisegemet is tukrozheti. Szerintem nicsn semmi bajod azzal, hogy az ilyesmiket szereted, mert ezek a kellekek minosegi, preciz munkaval keszultek, es latszik rajtuk, hogy ezek a targyak megkovetelik a tiszteletet, pontossagot, amely lehetseges, hogy illik a szemelyisegedhez. A naci kor mar reg lejart, a horogkereszt nelkul minden egyes targyat fellehetne igazan hasznalni a hetkoznapokban, egy eleten keresztul hasznalhatoak maradnanak, nem mint a tobbi ocska ... (tisztelet a kivetel)

2017. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es és 4-es válaszolóknak köszönöm az információt. Volt horogkereszt a késnek a nyelébe egy sassal együtt, de csak egy kis méretű horogkereszt volt. A horogkereszt nem is lényeges számomra, mert nekem az SS tőrben a kidolgozottsága tetszik, illetve a Meine Ehre Heisst Treue! - Becsületem a Hűség! -felirat és még a pengének a hossza tetszik, amivel akár keresztül is lehetne szúrni egy embert. Persze nem akarok vele senki bántani, de akkor is tetszik. Szerintem az SS tisztek tőre, meg pl. a német kitüntetések, vaskereszt, s a Lovagkereszt nekem gyerekkorom óta tetszenek. Én ehhez nem társítok ideológiát, szóval az se érdekelt volna, ha ezt a tőrt az ÁVH tisztek használták volna, s felőlem 5 ágú vörös csillag is lehetne a kereszt helyén. A kereszt csak azért kéne rá legfeljebb, mert az eredeti tőrökön volt kis horogkereszt. Egyébként Ázsiában, pl a japánokkal biztosan tudnék készíttetni egyet, mert ott nem tiltott önkényuralmi jelkép a szvasztika és láttam már olyan fotókat a neten, ami náci egyenruhában horogkeresztes karszalaggal pózoltak japán férfiak és nők.
2017. jan. 31. 15:38
 6/16 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem biztos hogy stimmel és ezt keresed, de ha igen akkor elgondolkoznék hogy mennyire kell nekem.

[link]

2017. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekünk állítólag volt, sőt még talán SS és nyilas egyenruha is!:)
2017. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os ezt, hogy érted? Azért nem biztos, hogy kéne neked, mert ártatlan emberek milliói is meghaltak a nácik miatt? Ezt én is tudom. A nácikat, komcsikat nem szeretem. De bizonyos dolgaik tetszenek nekem. A szovjet holmik közül, pl. mindig imádtam a vörös csillagos Usánka nevű téli sapkát, amit a szovjet katonák viseltek. Továbbá a PPS-41-es gépfegyverrel imádtam szitává lőni a nácikat a Call of Duty-ban. De pl. az SS tisztek fekete egyenruhája, első osztályú vaskereszt, Lovagkereszt, SS tőrök, illetve német vadászgépek, tankok, MG 42-es géppuskák tetszenek nekem. Mindig is tetszeni fognak, függetlenül attól, hogy ártatlanok vére tapad hozzá.
2017. jan. 31. 17:19
 9/16 A kérdező kommentje:
De amúgy igen, arra gondolok, amit linkeltél. 7-es válaszoló kár, hogy nem ismertelek téged addig, ameddig meg voltak nektek az egyenruhák, mert szívesen vettem volna eredeti egyenruhákat is. Bárki, bármit mond, szerintem a 2. világháborúban Az SS tisztek, meg a nyilasok fekete egyenruhái voltak a legszebb egyenruhák. Nekem eleve a fekete a kedvenc színem, van is egy csomó fekete ruhám.
2017. jan. 31. 17:33
 10/16 anonim ***** válasza:

6os szerintem az árára gondol mivel az

1. $7,495.00

2. $5,895.00

3. $3,495.00

Kerülnek.

2017. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!