Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetek mesterlövész?

Hogyan lehetek mesterlövész?

Figyelt kérdés
Először is mindenképpen a Navy SEAL-nél szeretnék mesterlövész lenni de az kb lehetetlen egy magyarnak... Magyarországon hogyan működik ez? Hogy lesz valakiből mesterlövész?
2017. febr. 24. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy elindítod a Call of Duty-t. Jobb ötletem nincs.
2017. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem... Nem áll szándékomban számítógépen lövöldözni..
2017. febr. 24. 22:15
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Bucsúba céllövöldében
2017. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De most nem értem miért mondjátok ezt... Magyarázzátok el..
2017. febr. 24. 22:19
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Tényleg búcsúba kezdd! Ha megy a 3 hurkapálcikás kismackó 20 méterről hiba nélkül, akkor is még mindig csak gondolkodhatsz h mesterlövész leszel... Az nem olyan mint a battlefield-ben. A legjobb mesterlövészeknek 1000+ méterről is elsőre le kell tudniuk szedni egy embert fejlövéssel. 200%-os látás alatt, illetve idegességre való hajlam mellett ne is próbálkozz - csak időpocsékolás lenne!
2017. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Magyarként nem tudsz lenni.
2017. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Szüless újra.

Magyarként nem leszel mesterlövész.

De nézd a jó oldalát.

Legalább nem küldenek ki a harctérre ölni.

Nehogy azt hidd,hogy olyan menő úgy lefeküdni aludni,hogy azoknak az arca van előtted,akiket lelőttél(a mesterlövészeket egy-egy célpont kiiktatására használják,pontosan tudják,hogy mikor ölnek,szemben egy sima katonával)

2017. febr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én pontosan azt szeretném ha kivinnének terroristákat ölni... Lehet hogy nem vagyok tisztába mekkora felelősség is ez, amúgy nyugodt típus vagyok.. Nem sietek el dolgokat... De a magyar különleges erőknél van mesterlövész nem?
2017. febr. 25. 09:10
 9/21 anonim ***** válasza:

Hjaj. Tipic hülye szokás hogy nem tudsz valamiről akkor egyből nem lehetsz....


a KRE-n belül a KMZ-nél vannak azok akiket mi mesterlövészeknek hívunk. (mesterlövész puska=Záváras puska)

Oda talán bejuthatsz de olyan szűrők vannak hogy kb 100/1 ember éri el.


Ezen felül a lövész alakulatoknál vannak támogató lövészek akik DMR-el nyomulnak (magyar szó nemigazán van rá még) ez a dragunov. Ez a legjobban lövő ember érdeme a szakaszból. De ez csak elméletben müködik. Gyakorlatban nem nagyon használják valamiért.

2017. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"mesterlövész puska=Záváras puska"


Ezt most hogy is? Akkor ezek szerint az SR 25-ös meg a Remington RSS nem is mesterlövészpuska?


Vannak závárzáras mesterlövészpuskák(pl.: Remington 700-as sorozat), de ugyanúgy lehetnek félautomaták is(lásd fentebb). Inkább a lőszertípusa és a hatótáv dönti el, hogy mi mesterlövészpuska és mi nem.

2017. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!