Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van ilyen térkép ami megmutatj...

Van ilyen térkép ami megmutatja, hol állomásoznak jelenleg a katonák?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Persze! Az életkoruk alapján lehet rákeresni. Azt is megmutatja, hogy hanyas villamos jár arrafelé!


Ez igaz? Óh, anyám...

2017. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Még Magyarország se olyan hülye,hogy ez nyilvános adat legyen...
2017. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Jó hogy a kérdező megkérdezte, mert én is hasonló adatokat keresnék.


Azt akarom megtudni, hogy kik a más országban dolgozó fedett titkosügynökök. Képük, hogy hívják őket, mi az álnevük, személyleírásuk, stb.


Beírtam a google-be, de sajnos semmit nem találtam :SSS

2017. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sok ország (főleg a fejlettebbek, ahol tényleges hadsereg létezik, nem pár ezer "hivatásos" partizán) közzéteszi a teljes hadseregének szerkezeti felépítését és lokalizációját az egységeinek. Ezek békeidőben egyáltalán nem titkosak, háború esetén sem igazán lehet eltitkolni ezeknek az információknak a nagy részét. Elég nehéz egy gépesített dandárt elrejteni teszem azt, pláne ma az internet korában.


A legegyszerűbb ha szépen rákeresel az angol Wikipédián, vagy szerzel egy ezzel foglalkozó időszakos kiadványt (pl. Military Balance).

2017. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Laktanyákban állomásoznak.
2017. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
39%
Van csak ehhez nem férhetsz hozzá csak különleges engedélyel. Kis mezei kíváncsiskodóknak nem adják ki. Gondolj bele ha nyilvános lenne a sok pszihopata menne gyilkolászni vagy a sok katonamániás nő folyton zaklatná őket. Na és biztonsági szembotból a védelem kijátszhatóbb lenne. Ha békés barátságos kíváncsiskodó szándékaid vannak keress fel egy hadi bázist.
2017. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" Van csak ehhez nem férhetsz hozzá csak különleges engedélyel. Kis mezei kíváncsiskodóknak nem adják ki. Gondolj bele ha nyilvános lenne a sok pszihopata menne gyilkolászni vagy a sok katonamániás nő folyton zaklatná őket. Na és biztonsági szembotból a védelem kijátszhatóbb lenne. Ha békés barátságos kíváncsiskodó szándékaid vannak keress fel egy hadi bázist."


Pedig ezek nyilvános információk. Parancsolj: [link]

2017. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A 4 utolsó válaszolónak köszönöm szépen!
2017. márc. 27. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:

4 és 7:

Feltűnt, hogy a kérdező TÉRKÉPET akart? Arra kérdezett rá

2017. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Feltűnt, hogy a kérdező TÉRKÉPET akart? Arra kérdezett rá"


Feltűnt, hogy 3-4-5 várost nem olyan nehéz megkeresni? Komolyan, csináljak belőle egy térképet? Te azt mondtad, hogy ezek titkos információk én pedig utaltam rá (kétszer is), hogy az esetek többségében nem azok. Ezredeket, dandárokat nem lehet csak úgy elrejteni, pláne békeidőben.

2017. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!