Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha jelentkezem szerződéses...

Ha jelentkezem szerződéses katonának mennyi idő kb amíg behívnak?

Figyelt kérdés
Tehat mennyi idő amíg elkezdhetem a kiképzést?

2017. márc. 22. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Toborzóban mit mondtak?
2017. márc. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ott még nem voltam ezért kérdezem, mert ha mondjuk 2 hónap akkor addig nem szívesen hagyom ott a jelenlegi munkahelyem.

Ja és az asztma-már kinőttem, 8 éves korom óta nem is szedek rá gyógyszert-az kizáró ok?

2017. márc. 23. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha bemész a toborzóirodába az nem jelenti azt automatikusan hogy szerződést kötnek veled, szóval semmi köze a jelenlegi munkahelyedhez. Egyáltalán nem kell felmondanod előtte.

Először átnézik az adataidat és elküldenek egészségügyi alkalmasságira. Csak ha ott megfelelsz, azután kötnek veled később szerződést és beütemeznek a kiképzésre, ami évente 2x-3x van.

2017. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. márc. 23. 22:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Látszik hogy nem sok közötökvan hozzá.. Havonta van bevonulás Szentendrére, ha nagyon gyorsan lemegy az alkalmassági, fizikai, akkor is legalább 2 hónap mire mehetsz bevonulni, de az egészségügyin, meg a fizikain alkalmasnak kell lenni. Meg az erkölcsid tiszta legyen
2017. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne a háziorvosnál a gépbe akkor az asztma nem számit mert gyerekkori, de ha benne van az cumi, mert a háziorvos fog kitölteni egy lepecsételt nyomtatványt, amit viszel Kecskemétre az alkalmasságira
2017. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-3 hónap a kifutási ideje. Aztán mehetsz Kecskemétre. Ott mindent megcsinálnak egy helyen 2 napot vesz igénybe általában, érkezés napján orvosi/pszichológiai, az eredményeket még az nap meg is tudod, másnap van a fizikai. Ennyi. Ha megfeleltél mindenhol ők megküldik a honvédségnek meg a toborzónak is a papírjaidat, ponthatárokkal együtt, és majd küldenek egy papírt hova kell bevonulnod a 3 hónapos alapkiképzésre, ami gyakorlati és elméleti részből áll, tehát neked ezt kell visszaadni, amit anyagot leadnak neked, ha nem felelsz meg, nem kötnek veled szerződést, nagyjából ennyi.
2017. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és a kitöltendő orvosi papírokon egyáltalán nem kell mindent bevallani magadról, mert belekötnek, utána nézni megy úgy se fognak.
2017. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!