Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetek a Francia...

Hogyan lehetek a Francia Idegenlégió katonája? Hogy zajlik a felvétel, és milyen követelmények vannak? (Tanulmányok, fizikai állapot, esetleg fegyverhasználati engedély, stb. )

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!
2017. máj. 8. 12:35
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Olvasgass pld itt:

[link]


Vagy itt:

[link]

2017. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az mekkora problémát jelent, hogy csak magyarul és angolul tudok beszélni?
2017. máj. 8. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb csak annyit,hogy addig nem vesznek emberszámba,amíg nem érted a franciát.
2017. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Annyit mondok hogy idegen légiós parancsnok csak akkor lehetsz ha tuddsz ölni parancsra és kiérdemelted ezt akkor vagy parancsnok . Én hirvivő katona vagyok és közbe parancsnok is nem kell felkelni otthonról hanem kapcsolatot tartani katonai baráttal aki kint. Fronton küzd. Csak akkor menj katonának ha háború lesz de jelenleg bag háború nincs . Biztos hogy -sziriába mennél ölni allah fiait biztos ez ? Cd te tudod mi az hogy katona meg élet ? Fizetség nem buli azt nem kapsz én sem kapok . Az életed a fizettség a parancs egy amiket teljesítesz és ennyi .
2017. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Legion Etrangere ***** válasza:

#4

A kedves mama meg lánctalpas sárkányhuszároknál volt tűzgyújtó ?

2017. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!