Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonaságnál nagy gond a...

A katonaságnál nagy gond a tetoválás?

Figyelt kérdés
Tiszteletem! Katona szeretnék lenni, egyenlőre legénységi beosztásba, viszont az a kérdésem hogy az alkarom körbe van tetoválva és hogy ez mennyire kizáró ok? Még mielött utasítanátok a google-ra meg a forumokra, elolvastam már minden hozzászólást de még nem kaptam konkrét választ erre a kérdésre. Valaki azt írta hogy nem gáz, valaki azt írta hogy gáz! Olyanok hozzászólását várom, aki tud konkrét választ adni nekem! Vagy erre nincs meghatározás hanem pofára megy, és reménykedjek hogy az irodába jobb lábbal keltek fel? Előre is köszönöm!
2010. máj. 17. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

hogy a katonaságnál hogy megy, azt nem tudom, de egy barátom épp nemrég mesélt erről, hogy mekkora hátrány tud lenni állás szempontjából. ugyanis ő is szeretne, és megmondta, hogy az eddig hallottak alapján az alkarjára biztosan nem fog rakatni.

Mert pl. a mentősöknél kizáró ok, a már állományban lévőknek ki van kötve, hogy oda nem rakathatnak. mivel, gondolom, ez bizalmatlanságot kelt az emberekben, főleg a mamikákban, akik minden tetkóst huligánnak hisznek. :)

De van egy barátom, akinek egy ismerőse katonaságban van, meg tudom kérdezni, csak nem tudom, mikorra hozok választ. :)

2010. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
bemész egy toborzóirodába és megkérdezed. legtisztább, nem?:)
2010. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
100%
A katonaságnál nem tudom, de a rendőrtségnél csak akkor jelent gondot ha kilátszik a nyári egyenruha alól ha jól tudom... Meg szerintem függ a tetválás mondanivaójától és milyenségétől... De mennj be a toborzóirodába és ott majd megmondják...
2010. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondot jelent abban az esetben, ha látszik és mivel a karodon van ezért látszik... ^^ Rendőrnek, mentősnek, orvosnak, katonának nem lehet látható helyen tetoválása lehet a hátadon a válladon de látható helyen nem
2010. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szergejevits válasza:
A honvédségen belül is van több beosztás , attól függ milyen ágazatba,beosztásba szeretnél tartozni , valahol megengedett valahol csak "nem látható" helyeken valahol meg nem is lehet tetkód . Ha ennyire foglalkoztat a téma figyelmedbe tudom ajánlani a a megyeszékhelyi toborzóirodát ahol minden kérdésedre helyesen és pontosan válaszolnak ... :) üdv katona ...
2010. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem gond
2010. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem gond amíg nem önkényuralmi jelkép... Bár volt már arra is példa. Azért sem baszták ki a gyereket, de rövid távon rávezették, hogy jobban járna ha leszerelne.
2010. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!