Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg vissza akarják hozni...

Tényleg vissza akarják hozni a sorkatonaságot?

Figyelt kérdés
Nem magam miatt kérdezem mert én leszolgáltam ezelőtt 20 éve a magam 4 évét! Hanem a mai...hát szebb szavam nincs rájuk kotonszökevényekre gondolok! A mai fiatalságra akikben nincs tisztelet,se becsület se semmi amitől férfinek vagy embernek lehetne nevezni őket! (persze tisztelet a kivételeknek) De értelmileg nem jutnak tovább a telefonnyomkodáson és a K. anyázáson kívül! Nem vagyok fideszes de ebben rohadtul támogatom a kormányt hogy hozzák vissza had szívassák már meg őket is mint anno az én generációmat hátha megemberelnék magukat!

2017. jún. 19. 15:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Fogalmam sincs pletykákat hallottam meg olvastam facebookon de ahogy leírtad a mai fiatalságot az 100 pont! Sajnos ilyen társadalomban élünk és ezeknek kellene majd megkeresniük a mi nyugdíjunkat! :D Na jó tudom hogy azt már nem érjük meg!
2017. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus magyar vagy. Te szívtál, szívjon más is. Undorító.
2017. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, én még 2 évig voltam katona és nálunk is voltak olyanok akik sírtak az anyjuk után mint a szaros kölykök. Volt aki fel is kötötte magát. Nem nevelt az férfinek csak alkoholistának, mert az egész arról szólt hogy minél többször ordenárémód beb*sszunk. Aztán a banda fele lecsúszott alkeszként végezte. Aztán amikor letelt akkor sem volt több közöd a hadászathoz mint előtte, max megtanultál állva aludni meg fagyott fődben árkot ásni.
2017. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Mellesleg téged sem nevelt meg a katonaság. Benned mennyi tisztelet van? A leírásod alapján, egy megkeseredett vén trotty vagy akinek az Arany Ászok, meg a Szofi a legfőbb szórakozása, nem ért semmilyen modern kütyühöz, mert az ördögtől való. Az ilyen idiótákat kellene eltakarítani a páva kis homárokkal együtt, nem vagy különb tőlük. Te máshogy vagy kretén.
2017. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
te hol szolgáltál négy évet?
2017. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
szerintem 20évvel ezelőtt már 12 hónap volt a kötelező katonai szolgálat, úgyhogy úgy voltál te katona, mint én. Sehogy. Csak én ugye nő vagyok....
2017. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#5 #6

Jó hát félreguglizta, most nem kell ezen fennakadni. Ettől még frusztrálhatja hogy egy ecsethajú cicafiúnak mozgalmasabb a nemi élete mint az övé.

2017. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hónapot voltam katona. Mindig gyűlöltem az értelmetlen dolgokat. Ezért nem zavart volna ha láttam volna értelmét. De 9 hónap alatt hat db lőszert lőtem ki céltáblára. Meg egyszer egy tárral korom sötétbe. Meg pár gyalogtúra. Semmi értelme. Mert teszem azt ha harckocsival szimulálunk harcot , lövöldözünk stb stb háborús helyzeteket gyakorlunk azt mondom rendbe van. De az egyetlen működő tankot ünnepekkor szedtük csak elő. Nulla eséllyel álltunk volna egy harci helyzet elé. Ekkor volt a délszláv válság . Minimális esély volt hogy belekeveredjünk de ha megtörténik. Ott vesztünk volna mind
2017. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

'Nem vagyok fideszes de ebben rohadtul támogatom a kormányt hogy hozzák vissza had szívassák már meg őket is mint anno az én generációmat hátha megemberelnék magukat!'


Szóval ha szétsz0patják a fiatalabb generációt, akkor emberek lesznek belőlük. Elég hülye egy logikád van.

2017. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

20 éve is ugyanilyen tahók voltak az akkori fiatalok.


Te meg tipikus öregember lettél,aki "jaj ezek a mai fiatalok" szöveget nyomja.


Üdv a változókorban,megérkezett a klimax nálad.

2017. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!