Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érdeklődöm, hogy a Sebő Ödön...

Érdeklődöm, hogy a Sebő Ödön főhadnagy 2003-ban Gyimesbükkbe tett visszalátogatását bemutató dokumentumfilm - Hegyivadász a Kárpátokban (Gyimesi-szoros,1944) - hol szerezhető be, vásárolható meg?

Figyelt kérdés

Főszereplő: Sebő Ödön

Rendező: Osgyáni Gábor

Év: 2003


A film adatlapja:

[link]



#hegyivadász #határvadász #Sebő Ödön #A halálraítélt zászlóalj #Osgyáni Sándor
2017. júl. 24. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a [link] linken a Pércsi Pista által feltöltött videókat, szerintem Ödön visszalátogatását is felrakta, de lehet csak az első van rajta a 92-es mikor még a hegyivadászokat oktatta Kiskunmajsán és átrendelték a Gyimesi-Szorosba völgykutatásra. Aztán hogy azóta mi lett a fene se tudja, de a Pista gyűjteménye azért pontos szokott lenni!
2017. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Köszönöm szépen. Az a probléma, hogy a link sajnos nem működik.

2017. júl. 24. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy elírtad. próbáld www-vel. milyen böngészőt használsz?
2017. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:)

Lehet, hogy mondatot nagy kezdőbetűvel kezdünk és az is lehet, hogy máshol kellene trollkodnod.

2017. júl. 24. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

bocsáss meg, ezt nem tudtam kihagyni! Ne haragudj rám :D


Az arcodat azért megnéztem volna, mikor leesik a tantusz, de sajnos csak elképzelni tudom. Bocsáss meg nekem kérlek xDDD

2017. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D Semmi gond. Ezen most jót derültem. Azért maradjunk annyiban, hogy elég valószerűtlen volt a négy komponensű domain név, amit küldtél.
2017. júl. 24. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
de azé' megpróbáltad NA :D HÁHÁÁÁ xD
2017. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg bizony. :) Mert komolyan keresem ezt a filmet és amikor az ember komolyan keres, akkor a valószerűtlenségek is valószínűek tűnhetnek a számára.
2017. júl. 24. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltad kérlek linkeld, mert amúgy engem is érdekelne mert nem egy mai témáról van szó.
2017. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Amint megkapom egyeztetünk és továbbítom.
2017. júl. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!