Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A kisváros című sorozat...

A kisváros című sorozat melyik városban játszódót?

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szigetvár.
2017. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értettem köszönöm! Régen gyerekként láttam ezt a sorozatot a tv-ben és most hogy bevonultam kiképzésre eszembe jutott tudom nem egy jó iskolapélda de valahogy tetszik! :)
2017. aug. 12. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Végvár, egy fiktív kisváros. A jelenetek nagy részét viszont Szigetváron forgatták
2017. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre érdekesebb a "pontozás" a GYK- n. Ketten is leírják(helyesen), hogy Szigetvár volt a helyszín, egyikük még azt is hozzáteszi, hogy a filmben persze, nem ezen a néven "futott". Aki "pirosat nyomott" rájuk, az vajon miért tette? Van erre épkézláb magyarázat, vagy szimpla emberi hülyeségről van szó?
2017. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát... nem épp egyértelmű, hogy a forgatási helyszínre kérdezett-e rá a delikvens, vagy a cselekmény helyszínére, ami tényleg egy kitalált város.
2017. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: Lehet, de akármelyikre kérdezett rá, a második válaszadó, mindkettőre válaszolt.
2017. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Csak részben, mert kihagyta az egyéb forgatási helyszíneket. :D
2017. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csak részben, mert kihagyta az egyéb forgatási helyszíneket. :D"


Akkor, ha ugyanezt a Dr. Houseról kérdezik akkor a 9 évad alatt előforduló összes forgatási helyszínt felsorolom majd.


Legfeljebb a gyakori letilt ddos miatt :D

2017. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy rémlik hogy az első felét szigetváron forgatták.

A határátkelős jelenetek viszont a bucsui osztrák-magyar átkelőhelyen lettek forgatva.

a sorozat második felében változott a koncepció. a határőrség, ezzel együtt usztics mátyás is, kikerült a sorozatból. már csak a rendőrség munkájáról szólt a film. a történet szerint a szereplők átköltöztek nyíregyházára. ezt követően nyíregyházi helyszíneken történtek a forgatások.

2017. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!