Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Thürmer Gyula tisztában van...

Thürmer Gyula tisztában van azzal, hogy a második világhaborúban nem csak a németek, hanem az oroszok is lerohanták Lengyelországot?

Figyelt kérdés
Sőt a legtöbb lengyel értelmiségi embert nem Hitlerék, hanem Sztálin katonái gyilkolták le. Bocsánat a sok Thürmer Gyulás kérdésért, de már bicskanyitogatóak az öreg hülyeségei.
2017. aug. 18. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én tisztában vagyok vele.Amúgy ezt Thürmertől kellene megkérdezned.Bár velem még úgy tanították,hogy Sztálin elvtárs csak a németek elleni védelem érdekében vonult be Lengyelországba.
2017. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekünk még ennyit se tanítottak. Csak Németország lerohanta Lengyelországot, és kész. A hős orosz hadsereg meg mindenkit megmentett.
2017. aug. 18. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

'Bocsánat a sok Thürmer Gyulás kérdésért, de már bicskanyitogatóak az öreg hülyeségei.'


Egy Munkáspárt-vezetőtől mégis mit vársz? :D

2017. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem tudom, hogy te mikor tanultál történelmet, de én a 80-as évek elején már úgy tanultam, hogy Hitler és Sztálin, felosztotta Lengyelországot.
2017. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként Thürmer, nyilván tisztában van vele, legfeljebb letudja annyival, hogy a német támadás után, Sztálinnak nem volt más lehetősége. Ettől függetlenül, tényleg sok egy kicsit a Thürmeres kérdésekből mostanában, különösen Thürmer "jelentőségéhez" képest.
2017. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem kérdező, nem úgy van. Lehet, hogy te azt tanultad, de biztosíthatlak, nem azt tanították.

És miért bennünket biztatsz munkára. Keresd fel személyesen Thürmert, és kérdezd meg tőle.

2017. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!