Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaként hogy viszonyultok...

Katonaként hogy viszonyultok a lövöldözős játékokhoz pl COD BF. Stb?

Figyelt kérdés
Pár hét és vége a kiképzésemnek és nem tagadom régen sokat játszottam cs-vel S.t.a.l.k.e.r-el és más hasonló játékokkal! De miután élesben is használtam gépkarabélyokat és pisztolyokat teljesen átértékelődtek bennem az fps játékok!

2017. aug. 26. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi sem valtozott, katonasag elott is tudtam hogy a jatekok vilaga nem tukrozi a valosagot.
2017. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog változni azon kívül, hogy innentől ki fogja szúrni a szemed, hogy rengeteg filmben és játékban rosszul töltik csőre a sörétes puskákat; és idegesíteni fog, ha egy filmben kattogó hangot ad a fegyver, mikor megmozdítják. De a játékélményt nem beolyásolja, sőt, ha tanultatok pl. épületharcászatot, abból néha még játék közben is jönnek elő hasznos dolgok.
2017. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valóban sehogy. A játékok arra vannak hogy szórakoztassanak. A való élet pedig nem. van egy pár év mögöttem de ugyanolyan szivesen ülök le kockulni mint mielőtt bevonultam.

De valóban sok minden kiszurja az ember szemét.

2017. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!